2011 Sonbahar – Kış Makyajının Gözdeleri !

0
251

Mor Eyeliner : “Mor göz kalemi kahverengi gözleri zengin, yeşilleri daha yeşil gösterir.” diyor makyöz Tom Pecheux. Gözlerinizin üst ve alt çizgilerine uygulayın. Dumanlı makyaj etkisi yaratmak için pamuklu çubukla dağıtabilirsiniz.

Tavsiye edilenler :  NYX Slide On Pencil in Purple Blaze, Nars Larger Than Life Long-Wear Eyeliner in Bourbon Street. 

Lacivert ve Altın Rengi Göz Farı : Lacivert, özellikle kahverengi gözlerde çarpıcı duruyor. Göz kapaklarınıza lacivert, alt kirpiklere ise altın rengi uygulayın. Altın rengi mükemmel bir vurgu elde etmenizi sağlar.

Tavsiye edilenler :  Elizabeth Arden Color Intrigue Eyeshadow in Indigo, Make Up For Ever Aqua Cream in #11.

Magenta Ruj : “ Bu renk tüm ten renklerine yakışır.” diyor Pecheux.

Tavsiye edilenler : Avon Ultra Color Rich Moisture Seduction in Plum Gorgeous, L’Oréal Paris Colour Riche Lipcolour in Sea Fleur.

Deniz Köpüğü Yeşili Göz Farı : Ya üst kirpikleriniz boyunca çok ince bir çizgi olarak uygulayın ya da göz kapaklarına dağıtın.

Tavsiye edilenler :  Inglot AMC Eyeshadow Shine in 24, Yves Saint Laurent 5 Colour Harmony for Eyes in 11.

Bebek Pembesi Parlatıcı : Bebek pembesi dudaklara ultra feminen bir ton kazandırır. Koyu renk göz makyajı ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu renk, koyu tenlerde donuk görünebilir, bu yüzden sadece bir kaç nokta şeklinde uygulayın ve dudaklarınıza dağıtın. Eğer açık tenliyseniz bir kaç kat uygulayabilirsiniz.

Tavsiye edilenler : Laura Mercier Lip Glace in Bare Pink, NYX Sheer Gloss in Dandy.

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here