2012 Sonbahar Kış Moda Trendleri: Renkli Kot Pantolonlar

6
414

Amerikalı madencilerin favorisi kot pantolonlar sağlamlığı ve hoş görüntüsü ile uzun zamandır hayatımızda. Gelecek sezonda bu modayı devam ettirmek için olaya biraz renk katmamız gerekecek aslında direkt kotlara renk katmanız :) Göze çarpan pantolonlar için kırmızı, toprak tonları, sonbahar renklerine yatırım yaparsanız gardrobunuzda günlük giyim için bir çok seçeneğiniz olacaktır.

Toprak Tonları

İlkbahar ve yazın pastel ve neon modasından toprak renklerine geçiş yapıyoruz sonbaharda çim rengi, kil rengi, toprak rengi kotlar kesinlikle gardrobunuzda bulunmalı.

Bordo
Bordo Kot Pantolonlar
Eğer sonbahar sezonuna tek bir renk paleti ile girmek istemiyorsanız kırmızı-mor renk paletinide deneyebilirsiniz. Üstelik bordo gardrobunuzdaki bir çok var olan renkle iyi uyum sağlayacaktır; denizci mavisi, çikolata rengi, orman yeşili ve kobalt. Bütün bordo benzeri renkler kestane rengi tonları ve mor üzüm renkleri ile de uyum sağlayacaktır.

Parlak Kırmızı
Parlak Kırmızı Kot Pantolon
Kırmızı skalasının bu seneki kazananı bordo olabilir ama gerçekten göz alıcı bir görüşüne sahip olmak istiyorsanız biraz daha parlak bir versiyonunu deneyebilirsiniz. Bu sonbaharda zaten kırmızının trendler arasında olduğundan bahsetmiştim bu rengin tonlarını pantolonlarınızda da deneyebilirsiniz.

Koyu Renkler

Eğer fazla göze çarpmadan trende uymak istiyorsanız düz koyu bir renk tercih etmeniz akıllı bir seçim olacaktır.

İşlemeli / Floral
İşlemeli / Floral Kot Pantolonlar
Kotlarınız blok renkler olmak zorunda değil desenli işlemeli kot pantolonlarda deneyebilirsiniz barok modası ve gotik modası yazılarımı bir gözden geçirin derim ;)

2012 sonbahar – kış moda trend listesini burada bulabilirsiniz.

görsel: fashionising.com

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here