2012 Sonbahar ve Kış Modasında Trend Renkler!

0
156

Ünlü markalar, 2012 Sonbahar-Kış modasını hazırladı. Birbirinden canlı renklerle yeni moda kreasyonlarını sunan moda tasarımcıları, ürünlerinde can alıcı renklere yer verdi. Birbirinden farklı giyim markalarının hazırladığı yeni kreasyonlarda ağırlıklı olarak şifon kumaşlar kullanılıyor.

Bu yılın trendinde ilk göze çarpan, pantolonların dar kesimli olması. Bunun dışında geniş paçalı ve dökümlü kumaştan yapılan pantolonlar da dikkat çekiyor. 2012 Sonbahar-Kış modasında modellerin hemen hemen tamamı, omuzları açıkta bırakacak şekilde dizayn edildi. Bunun yanında tüyler ve kürkler de karşımıza çıkıyor. Bu sonbahar ve kış aylarında her boy palto ve pelerinli, metalik ve canlı renkli elbiseli hanımlarla sık sık karşılaşacağız.

2012 yılının sonbahar ve kış aylarının giysilerinde en çok göze batacak olan renkler pastel tonları. Bu aylarda yine soft renkler çok gözde olacak. Lavanta, kavun rengi, şampanya, gül kurusu gibi renklerle sık sık karşılaşacağız. Bunların yanında parlak renkli kumaşlardan yapılan giysileri göreceğiz. En gözde renkler ise kırmızı, sarı, yeşil canlı renkler olacak. Ayrıca 2012 sonbahar-kış modasında şarap renkleri de çok revaçta olacak. Bu sene özellikle gece kıyafetlerinde parlak ve ışıltılı renkli kumaşlardan yapılmış giysiler ön planda olacak. Yine gece kıyafetlerinde her zaman olduğu gibi koyu mavi, lacivert ve gece mavisi aranan renkler arasında olacak. Bütün bunların yanında yıllardır vazgeçilmeyen siyah renk, yine şıklık için vazgeçilmez renk olarak hayatımızdaki yerini almaya devam edecek. Siyahın tersi beyaz ve gri de 2012 sonbahar-kış modasının vazgeçilmez renkleri arasında görünüyor.

Modanın öncü markaları, 2012-Sonbahar-Kış modasına özenle hazırlandı. Ünlü modacıların elinden çıkmış birbirinden güzel kıyafetler, hem hanımların, hem de beylerin beğenisine sunuluyor. Yeni sezon moda kıyafetlerinin hakkında daha fazla bilgiyi moda takip sitelerinden bulabilirsiniz. Örnek olarak Modavetrend sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Birbirinden değerli markalar, usta tasarımcılara en şık kıyafetler hazırlatırken, defilelerle de tanıtıma başlıyor. Podyumlarda birbirinden şık kıyafetleri modaseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan moda devleri, oldukça iddialı kıyafetlerde dikkat çekmeye çalışıyor.

2012 Sonbahar-Kış modasını hazırlayan moda devleri, kırmızı ve mavinin canlılığı ile yeşil ve sarının sakinliğini kıyafetlere yansıtacak. Kırmızı ile moru, pembe ile maviyi birbiriyle kombine edecek ve bu zıtlığı saten gibi kumaşlarda tercih edecek. Kadınlar bu kış salaş ve rahat olacak.
Kazak ve gömlek ağırlıklı kıyafetlerde rengarenk taytlar giyilecek. Ya da diz üstü etekler kullanılacak. Ağırlıklı olarak rengarenk ekoseler, yeniden moda oluyor. Bu sonbahar ve kış modellerinde pantolondan çok tayt ve etekler tercih edilecek, Kazakların boyları uzayacak ve altına ağırlıklı olarak rengarenk taytlar giyilecek.

Moda devleri erkekleri de unutmadı. 2012 sonbahar-Kış kreasyonunda farklı renklerden oluşan ceket ve pantolonlar revaçta olacak. Paça boyları kısalacak ve kullanılan renkler yine canlı renkler olacak. Yeni kreasyonlarda klasik ile spor arasında bir çizgi kullanılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here