2012 Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

4
280

2012 sonbahar/kış sezonunun beraberinde getirdiği yeni trendleri incelemeye makyaj kategorisi altında devam ediyoruz. Bu sezon dudaklarımız, gözlerimiz, cildimiz nasıl renklenecek merak ediyorsanız, buyrun öne çıkan makyaj trendlerini sizin için yazdım;

Bordo Dudaklar

Bordo 2012 sonbahar/kış sezonuna adını yazdıran bir renk. Giyim kuşamda olduğu gibi makyaj trendlerine de dahil olmuş durumda. Bordo rujlar makyaj çantanızda yerini alsın!

Dikkat Çeken Kedi Gözü Makyajı

Göz makyajında biraz cesaret zamanı! Kedi gözü makyajı her zamankinden daha iddialı bu sene. Ayrıca siyaha alternatif olarak gösterilen kobalt mavi eyeliner da oldukça hoş :)

Rengarenk Göz Kapakları

Morlar, yeşiller, maviler ve altın. Kelebek kanadı gibi rengarenk görünen göz kapakları, gece davetleri için dikkat çekici bir seçim olabilir.

Kalın Kaşlar

Hemen elinizdeki cımbızı bırakın ve kendinize bir kaş kalemi edinin. Çünkü bu sene doğal görünümlü, kalın kaşlar ön planda olacak. Dolgun görünümlü kaşlar için ipuçlarını bu yazımda bulabilirsiniz :)

Pembe Yanaklar

Yanaklarda da yine doğal görünüm ön planda. Sağlıklı ve elbette seksi görünen pembe yanaklardan söz ediyorum. Bunun için krem allıkları tercih etmelisiniz. Krem allıklar size daha doğal bir görünüm sağlayacaktır.

Kahverengiler

Kahve tonlarının kullanıldığı dumanlı göz makyajı gözüme çarpan bir başka makyaj trendi. Makyaj çantanıza kahverengileri dahil etmeyi unutmayın.

görsel: style.com, elle.com

4 YORUMLAR

  1. bordo dudak kalin kAS PEMBE YANAK RENGARENG GOZ KAPAKI , KAHVE RENG TONU ve bir de kedi goz makyaji yapsak ki trend , NEYE BENZERIZ?????????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here