2012 Yeni Sezon Aksesuar Trendleri

0
232

Kolyeler, küpeler, çantalar, fularlar, kısacası biz kadınların olmazsa olmaz aksesuarları… Bakalım bu sezonun aksesuarlarında öne çıkan trendler neler ?

Feminen ve Seksi

Bu sezon çanta ve takılar başta olmak üzere aksesuarlarda feminen silüetler hakim. İnciler, kurdeleler ve ışıltılar tercih edebilecekleriniz arasında.

Tribal

Tribal desenler 2012 ilkbahar defilelerinde sıkça kullanıldı, fularlar, çantalar, takılar, hatta ayakkabılar… Yalnız, tribal aksesuarları kullanırken aksesuar seçiminizi sadece bir parça ile sınırlandırmalısınız. Çünkü tribal desenler kalabalık görünümü nedeniyle, birden fazla deseni karıştırırsanız kötü görünmenize neden olabilir.

Pasteller

Nötr renklerdeki aksesuarlar bu sezon yerini pastellere bırakıyor. Pastel kıyafetlerden çok konuştuk ama aksesuarları da unutmamak lazım. Pastel aksesuar kullanırken, dikkati onun üzerine çekmek için, kıyafet seçiminde nötr tonlar kullanmalısınız. Takı kullanırken ten renginizi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Birden fazla aksesuar kullanacaksanız pastel dışındaki diğer aksesuarları sade tutun.

Çiçekler

Çiçekler yine karşımızda. Çiçekli aksesuarlarda yine göz yorucu bir görünümden kaçınmak için dengeyi sağlamak çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here