2013 Grammy Ödülleri – Saç Modelleri

4
722

 
Grammy Ödül Töreninde kim ne giymiş inceledik, bir de saç modellerine yakından bakalım mı ne dersiniz? Hem sevgililer günü için de bu saç modellerinden ilham alabilirsiniz :)

alexa-chung-grammys

İlk olarak Alexa Chung ile başlayalım. Alexa Chung Grammy Ödülleri için dağınık bir topuz tercih etmiş ve saçına kondurduğu romantik tokalarla da tamamlamış. Makyajı ve saç modeli ile sevgililer günü için örnek alınabilir bence :)

Beyonc-Knowles

Evet Beyonce‘in saç modeli fazla iddialı değil ama bence çok hoş. Saçınız uzunsa rahatlıkla bu at kuyruğu modelini yapabilirsiniz. Yine sevgililer gününe yakışır bir model olduğunu düşünüyorum.

Jennifer-Lopez

Grammy Ödül Töreninde Jennifer Lopez tam tepeden, sımsıkı toplanmış bir topuz modeli tercih etmiş.

Karlie-Kloss

Karlie Kloss‘un yeni kısa saç modeli çok konuşuldu bildiğiniz gibi. Ben çok beğendim ve çok yakıştırdım ona. Hatta ne zamandır saçımı kestirmek istiyordum, Karlie’nin yeni saç modelini görünce daha bir heveslendim. Tabi onun kadar kısa kestirmeye cesaret edemedim :) Lafı uzatmayalım, eğer Karlie gibi kısa bir saçınız varsa onu bir de dalgalı deneyebilir, yada saçınız uzunsa bir cesaret kestirebilirsiniz. Sevgililer günü için hala vaktiniz var :)

Rihanna

Rihanna‘nın saç modeli de Grammy Ödüllerinde en beğendiklerim arasındaydı. Sanırım siz de benimle aynı fikidesinizdir. Saçının rengi ayrı, modeli ayrı güzel. Saç modeli ve makyaj olarak yine bu özel gün için kopya çekebilirsiniz :)

taylor-swift-sac-modeli

Ve son olarak Taylor Swift ve örgülü romantik topuzu :) İşte bu tam sevgililer günü için!

Siz sevgililer gününde saçınızı nasıl yapacaksınız peki? :)

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.