2013 İlkbahar Yaz All White Modası

0
442

2013 İlkbahar Yaz All White Modası

Mevsimler ilkbaharı gösterdiğinde aklımıza düşen şüphesiz canlı renkler, çeşit çeşit desenler ve tabi ki kışın cesurca kullanamadığımız beyaz renk oluyor. 2013 ilkbahar yaz moda trendleri arasında “all white” yani baştan aşağı beyaz giyinmek de var. Zaten son günlerde sokak modasına dikkat ederseniz bu trendi rahatlıkla görebilirsiniz. Peki all white trendi nasıl uygulanır, podyumlarda öne çıkan tarzlar hangileri? Hadi biraz bilgi edinelim;

Feminen Görünüm

2013 İlkbahar Yaz All White Modası

Baştan aşağı beyaz trendini uygulamanın en şık yollarından biri feminen parçaları bir araya getirmektir. Feminen bir görünüm elde etmek için etek, elbise gibi kadınsı parçaları seçmeli, onları yine dişiliğinizi ön plana çıkaracak uygun aksesuarlarla süslemelisiniz. Kumaş seçiminde ise sezonun trendlerinden olan dantel ve transparan kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Maskülen Görünüm

2013 İlkbahar Yaz All White Modası

Tabi bu kadar kadınsı bir görünüm bana göre değil derseniz, baştan aşağı beyaz trendini maskülen tarza bürünerek de uygulayabilirsiniz. Bu tarz için pantolon, blazer ceket gibi parçaları kullanabilirsiniz. Elbette tüm kombininizi maskülen parçalardan oluşturmak zorunda değilsiniz, pekala feminen parçalar ile birleştirerek dengeyi sağlamanız mümkün.

Transparan Detaylar

2013 İlkbahar Yaz All White Modası

2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarında kullanılan baştan aşağı beyaz kombinlerde dikkat çeken detaylardan biri de transparan detaylardı. Daha önce transparan modasını detaylı anlattığım bu yazımda da söylediğim gibi transparan detayları vücudunuzun güvendiğiniz bölgelerinde kullanmalısınız. Transparan detaylarına yer verdiğiniz beyaz bir kombin ile iki trendi bir arada uygulayabilmeniz mümkün.

Tamamlayıcı Beyaz Aksesurlar

2013 İlkbahar Yaz All White Modası

Baştan aşağı beyaz trendini uygularken elbette ki aksesuarları atlamamak gerek. Aksesuarlarınızı beyaz yada krem, kırık beyaz gibi beyaza yakın renklerde seçebilirsiniz. Tabi bu farklı renkler kullanmayacağınız anlamına gelmiyor. Farklı renkte bir aksesuar kullanacaksanız bunu minimize ederek baştan aşağı beyaz trendini ön planda tutabilirsiniz.

2013-all-white-modasi-nasil-uygullanir

2013-beyaz-kombin-modasi

2013-yaz-modasi-beyaz

Sizin bu trend hakkındaki düşünceleriniz nedir?

görsel: style.com, fashionising.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.