2013 İlkbahar/Yaz Moda Renkleri

12
1026

2013 ilkbahar/yaz sezonuna ait koleksiyonlar tanıtılmaya devam ederken, sezonun öne çıkan renkleri netleşti bile. Ben de sizin için bilgilendirici bir yazı hazırladım, gelin önümüzdeki ilkbahar/yaz sezonunda hangi renkler ön planda olacak inceleyelim, notlarımızı alalım;

Limon Sarısı

Limon Sarısı 2013 ilkbahar/yaz renkleri paletinde sağlam bir yere sahip. Koleksiyonların çoğunda gözümüz bu renge çarpıyor. Bu cesur renk gözünüzü korkutmasın, en basitinden aksesuarlardan başlayarak bu rengi gardrobunuza sokabilirsiniz.

Yeşilin Tonları

Orman yeşili, deniz köpüğü, zümrüt yeşili ve hatta geçtiğimiz sezon gardrobumuzu ele geçiren mint yeşili! Önümüzdeki ilkbahar/yaz sezonunda yeşilin tonlarına sıkça rastlamak mümkün.

Parlak Kırmızılar

2013 ilkbahar/yaz sezonunda kırmızılar her zamankinden daha seksi ve göz alıcı. Koleksiyonlarda kırmızının farklı tonları kullanılmış olsa da çoğunun birleştiği nokta yoğun renklere sahip olmaları.

Metalik Renkler

Biraz ışıltıdan ne zarar gelebilir ki :) Gümüşler, altın sarıları, daha hafif ışıltı barındıran pembeler ve daha fazlası gardrobumuzdaki yerini almayı bekleyenler arasında.

Pastel Renkler

Söz konusu ilkbahar/yaz sezonu olunca, o meyveli dondurmaların, pamuk şekerlerin masum pastel renkleri olmadan olur mu? Gelecek ilkbahar/yaz sezonunda pastel renkler yine kendini gösterecek.

Coşkulu Turuncular

Geçtiğimiz sezonun neon popülerliği yerini göz alıcı turuncu tonlarına bırakıyor. Eğer dikkat çekmeyi seviyorsanız, bu renkler tam size göre, benden söylemesi!

Soğuk Lacivertler

Adı geçen ilkbahar/yaz sezonu diye sadece sıcak renklerden oluşan bir palete mahkum olmak zorunda değilsiniz. Soğuk bir renk olan lacivert de bu palette kendine yer edinmeyi başarmış.

Nude ve Naturel Renkler

Parlak, gösterişli renklerin yanında nude ve naturel tonlar da sezonun gözdesi olacak gibi görünüyor. Bu renklerin içinde kendinizi sönük bulacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü koleksiyonlarda yer alan kıyafetler tam aksini iddia ediyor.

Kobalt Mavi

Benim en sevdiğim renkler arasında yer alır kobalt mavi. Bu nedenle sezon renkleri arasında görünce sevindim. Siz de sempatik bir renk olduğunu düşünüyorsanız hemen notunuzu alın :)

Enerjik Pembeler

Pembe, enerji ve sıcaklığı anında yansıtan bir renk. Podyumlarda genç kesime hitap eden tonları olduğu gibi, daha olgun kesime hitap eden pembeler de mevcut.

görsel: style.com

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.