2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

0
483

 

Beyaz gömlek; zamansız oluşu, kolay kombinlenmesi ve etkili bir şıklık yaratması nedeniyle her gardropta olması gereken anahtar parçalardan biridir. Beyaz bir gömlek ile feminen bir görünüm yakalamanız da mümkün, aksine maskülen bir görünüm de. İşte bu klasik parça, 2013 ilkbahar yaz defilelerinde de bol bol kullanıldı. Gelin içinde bulunduğumuz sezon beyaz gömleği hangi şekillerde göreceğiz, en moda beyaz gömlek modelleri neler bir göz atalım;

Klasik Beyaz Gömlek

2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

Öncelikle klasik beyaz gömlekten bahsedelim. 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarında klasik beyaz gömleklerin maskülen bir tarzda kullanıldığını görüyoruz. Maskülen görünümden hoşlanıyorsanız siz de podyumlardan ilham alabilirsiniz. Kumaş seçiminizi daha feminen tutarsanız aradaki dengeyi sağlayabilir, maskülen bir kombinin içinde de seksi görünebilirsiniz.

Transparan Detaylı Beyaz Gömlek

2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

Bildiğiniz gibi transparan detaylar bu sezonun trendleri arasında. Beyaz gömlek de bundan nasibini aldı. Transparan detaylarla süslenen beyaz gömlekler daha feminen bir görünüm isteyenler için yerinde bir tercih olabilir. Jason Wu defilesindeki yüksek bel dantel bir eteğin içine sokulan ve topuklu ayakkabılarla tamamlanan transparan detaylı gömlek iyi bir örnek.

Lazer Kesim Beyaz Gömlek

2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

Aynı şekilde lazer kesim kıyafetler de bu sezon bol bol karşımıza çıkacak. Göz dolduran, modern bir görünüm için tercihinizi lazer kesim detaylarla hareketlendirilmiş gömleklerden yana kullanabilirsiniz.

İşlemeli Beyaz Gömlek

2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

Taşlarla, boncuklarla işlenmiş gömlekleri hangimiz sevmiyoruz ki? Hatta kimi zaman sıradan düz gömleklerimizi kendi istediğimiz gibi süslediğimiz de oluyor. İster yaka kısmında ister düğmeler boyunca olsun, işlemelerle süslenmiş beyaz gömlekler bu sezon da gönlümüzü fethedecek!

Kolları Bol Beyaz Gömlek

2013 İlkbahar Yaz Trendi: Beyaz Gömlek

Ralph Lauren defilesinde boyfriend gömlekleri andıran kolları volümlü beyaz gömlekler boy gösterdi. 2013 ilkbahar yaz sezonunda beyaz gömlek trendine bu gömlek modeli ile de kolayca uymanız mümkün.

görsel: style.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.