2013 Kesik Üst Modası

0
265

 
2013 ilkbahar/yaz koleksiyonlarında geçtiğimiz yazdan tanıdık olan trendler de var. Bunlardan biri de kesik üstler. Tercih etmesi biraz cesaret ve düzgün bir vücut istese de bu modadan bahsetmeden olmaz. Gelin önümüzdeki sezon kesik üstler karşımıza ne şekilde çıkacak bir göz atalım;

Feminen Görünüm

2013-kesik-ust-modelleri

Hatırlarsanız, geçtiğimiz yaz koleksiyonlarda kesik üstler yüksek bel eteklerle kombinlenmişti ve retro bir havaya sahipti. 2013 ilkbahar/yaz koleksiyonlarında da bu değişmiyor, sadece daha modern ve feminen bir görünümle yumuşatılıyor. Özellikle pastel renkler ve floral desenlere sahip olan kesik üstler daha kadınsı bir görünüm için ideal.

Bol Kesik Üstler

2013-kesik-ustler

Önümüzdeki yaz üzerimize tam oturan kesik üstlerin yanı sıra daha bol formda üstlere de rastlayacağız. Bol kesik üstleri kullanırken dikkat etmeniz gereken şey; bu volümlü görünümü vücudunuzun alt kısmına seçeceğiniz fit bir parça ile dengelemek.

Sportif Görünüm

2013-kesik-ust-modasi

2013 yaz modasında karşımıza çıkacak olan bir diğer model ise sportif kesik üstler. Aslında bu model için tasarımcılar spor sütyenlerini, dışarıda daha rahat giyilebilecek şekilde yeniden yorumlamış dersek yalan olmaz. Tabi ki bu modaya uymakta tereddüt edebilirsiniz, fakat sanırım tatildeyken bu üstler daha kullanışlı olabilir.

Sizin kesik üstlerle aranız nasıl peki?

görsel: style.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here