2013 Sonbahar Kış Moda Trendleri: Bere

1
597

2013 Sonbahar Kış Moda Trendleri: Bere

Her zaman olduğu gibi kışın da biz kadınlar kendimizi hem sıcak tutmak, hem de modayı takip ederek şık görünmek isteriz. Soğuktan korunmak için olmazsa olmazlardan biri de şapkalar. Peki önümüzdeki sezon hangi şapka modelleri trend olacak derseniz, öncelikle berelerden bahsetmek gerekir.

Salaş Bereler

2013-bere-modelleri

Salaş bere deyince aklınıza artık sadece rahatlığın ön planda olduğu, casual kombinler gelmesin. Önümüzdeki sezon salaş bereler gayet şık ve üzerimize oturan kıyafetlerle birlikte kullanılacak. Tıpkı bu sezon beyzbol şapkalarının feminen kombinlerde kullanıldığı gibi. Eğer siz de salaş bere trendine uymak istiyorsanız, kombininizin geri kalanında daha fit parçalar ve topuklu ayakkabı, büyük bir çanta gibi aksesuarlar kullanarak maskülen & feminen dengesini sağlayabilir, şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Ponponlu Bereler

2013-sonbahar-bere-modelleri

Daha çok çocuklara yakıştırılsa da, ponponlu bereler önümüzdeki sezon biz kadınların da kombinlerinde kendilerine yer bulacak. Eğer ponponlu bere takacaksanız, fazla çocuksu görünmemek için kombininizdeki diğer parçaları buna dikkat ederek seçmelisiniz. Evet, sevimli görünmek bazen iyidir, fakat bunu abartmamalısınız.

Büyük Bereler

2013-bere-modelleri-2

Pofuduk, dikkat çekici ve kulaklarınızı ekstra sıcak tutacak olan büyük bereler, havanın çok soğuk olduğu kış günlerinde iyi bir tercih olabilir, ne dersiniz :) Bu yeterince dikkat çekici olan bere modelini göz yormayacak bir kombinle birlikte kullanabilirsiniz. Tabi bir de kendinize güvenerek taşımalısınız :)

Bu modeller 2013 sonbahar kış koleksiyonlarında kullanılan bere modellerinden sadece bir kısmı. Önümüzdeki sezon oldukça çeşitli bere modellerini, sıradışı kombinlerde kullanacağız! Sizin kışın berelerle aranız nasıl peki?

görsel: style.com

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.