2013 Sonbahar Kış Oje Trendleri

0
409

2013-oje-trendleri-2

Oje tutkunları! Önümüzdeki sonbahar kış sezonunda hangi ojeler ve tırnak süslemeleri moda olacak merak etmiyor musunuz? Öyleyse gelin 2013 sonbahar kış koleksiyonlarında mankenlerin tırnakları nasıl süslenmiş göz atalım ne dersiniz? İşte öne çıkan oje ve tırnak süslemeleri;

Üç Boyutlu Süslemeler

2013-oje-trendleri

2013 sonbahar kış koleksiyonlarında boy gösteren mankenlerin tırnaklarında kullanılan üç boyutlu süslemeler ilgi çekiciydi. Kate Spade’in zımbalı tırnak süslemesinden Katharine Polk’un dantel şıklığını tırnaklara taşıyan dantel süslemelerine kadar ojelerin üzerine oldukça çeşitli süslemeler yapılmıştı. Siz de dikkat çekici tırnak süslemelerini seviyorsanız önümüzdeki sezon üç boyutlu oje süslemelerini denemelisiniz.

Bordo Oje

2013-sonbahar-ojeleri

2013 sonbahar kış sezonunun favori oje renklerinden biri kesinlikle bordo! Önümüzdeki sezon klasik kiraz kırmızısı ojenizin yerini bordo olanı ile değiştirerek siz de bu trende uyabilirsiniz. Ayrıca dudaklarda kullanılan ruj ile aynı tonda oje sürmek de oldukça popüler olacağa benziyor, özellikle de bordo.

Metalik Ojeler

2013-kis-oje-trendleri

2013 sonbahar kış koleksiyonlarında en sık kullanılan ojelerden biri de metalik renk ojelerdi. Rebecca Minkoff, Monique Lhullier, Nicole Miller gibi isimler mankenlerin tırnaklarını metalik renklerle süsleyenlerden bazıları.

Siyah Oje Geri Dönüyor

2013-siyah-oje-trendi

Önümüzdeki sezonun popüler oje renklerine baktığımızda koyu renklerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Siyah oje de önümüzdeki sezon aramıza geri dönüyor! Eğer siyah rengin tek başına sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız farklı süslemelerle, manikür modelleri ile hareketlendirebilmeniz mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here