2013 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri

2
486

2013 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri

Aranızda sonbaharı özleyenler var mı? Çünkü artık önümüzdeki sezonun trendlerini incelemeye hız vermeliyiz. Bugün 2013 sonbahar kış sezonunda hangi saç modelleri ön plana çıkıyor, bundan bahsetmek istiyorum size. Hadi o zaman başlayalım;

At Kuyruğu Modelleri

2013-sonbahar-kis-sac-modelleri

Daha önce 2013 İlkbahar Yaz Saç Modeli Trendleri başlıklı yazımda at kuyruklarının alçaldığını, ense yada biraz daha yukarısından toplanan at kuyruğu modellerinin trend olduğunu yazmıştım. Önümüzdeki sezon da alçak toplanan at kuyruğu modelleri kullanılmaya devam edileceğe benziyor. 2013 sonbahar kış koleksiyonlarının sergilendiği defilelerde yapılan saç modellerine baktığımızda görünen o ki dağınık toplanmış at kuyruğu modelleri, tam tersine sımsıkı toplanmış at kuyruğu modelleri yada volümlü at kuyruğu modelleri derken, önümüzdeki sezon oldukça çeşitli modeller bizi bekliyor!

Sahte Kahküllü Saç Modelleri

2013-kis-sac-modelleri

Defilelerde dikkat çeken bir başka model ise sanki kahkül varmış gibi toplanan saç modelleriydi. Dries Van Noten, Marni, Reem Acra gibi isimlerin 2013 sonbahar kış defilelerinde mankenlerin saçı yana ayrılarak kahkül görüntüsü verilmişti. Siz de bu trendi takip etmek isterseniz, saçınızı yana ayırıp kulağınızın arkasından tel toka ile tutturabilirsiniz :)

Islak Görünümlü Saç Modelleri

2013-sonbahar-kis-islak-gorunumlu-sac-modelleri

Banyodan yeni çıkmış yada yağmurdan ıslanmış, ne derseniz; ıslak görünümlü saç modelleri önümüzdeki sezon da popüler saç modelleri arasındaki yerini koruyacak. Siz de ıslak görünen saç modelleri ile saçınıza seksi ve parlak bir görünüm katabilirsiniz. Bu görünümü yakalamak için saç yağlarından faydalanabilirsiniz.

Hafif Dalgalı Saç Modelleri

2013-dalgali-sac-modelleri

Önümüzdeki sezonun öne çıkan saç modelleri arasında, yumuşak ve belli belirsiz dalgalarla süslenmiş olan saç modelleri de var. Eğer çabasız bir şıklık yakalamak istiyorsanız bu doğal görünümlü, dalgalı saç modellerini deneyebilirsiniz. Dalgalar düzgün ve kalıcı olsun diye saç maşası ve saç spreyinizle fazla vakit kaybetmenize gerek yok artık :)

Volümlü Saç Modelleri

2013-kabarik-sac-modelleri

Saçınız konusunda cesur davranmayı ve dikkat çeken saç modelleri kullanmayı seviyorsanız, o zaman önümüzdeki sezonun volümlü saç modelleri tam size göre demektir! Marc by Marc Jacobs, Lela Rose, Bottega Veneta gibi isimlerin defilelerinden ilham alarak bol hacimli saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

2013 sonbahar kış saç modeli trendleri arasında bana göre en fazla bu modeller öne çıkıyor. Siz ne düşünüyorsunuz, bu saç modelleri size hitap ediyor mu?

görsel: harpersbazaar.com, style.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here