2014 Altın Küre – Öne Çıkan Trendler

0
156

2014 Altın Küre Ödül Töreni geride kalırken, bize de o gün giyilenleri incelemek, hangi moda trendlerine öncülük etmiş paylaşmak düşüyor :) Hadi bir bakalım;

Siyah ve Beyaz Uyumu

2014-altin-kure-trendleri

Ödül töreninde tercihini klasik siyah ve beyaz uyumundan yana kullanan isimler ağırlıktaydı. Jennifer Lawrence, Allison Williams ve Jenna Dewan siyah beyaz çiçek motifleri, çizgiler yada daha sade modellerle kırmızı halıya çıkan ünlülerin bazıları.

Kırmızının Tonları

2014-altin-kure-trendleri-2

2014 Altın Küre Ödüllerinde ünlülerin en fazla tercih ettiği bir diğer renk ise kırmızıydı. Dişiliği ön plana çıkaran, güçlü ve seksi bir kadın silüeti çizen kırmızıyı tercih edenler arasında Emma Watson, Amy Adams, Lupita Nyong’o ve Julie Delpy gibi isimler bulunuyor.

Uzun Kollu Elbiseler

2014-altin-kure-trendleri-3

Ödül töreninde dikkat çekenlerden biri de uzun kollu elbiselerdi. Camila Alves ve Olivia Wilde birbirine benzer, vücut hatlarını ortaya çıkaran ama tamamen kapalı, payetli bir elbise giyerken, Lizzy Caplan altın işlemelerle kaplı bir elbise tercih etmişti.

Siyah ve Turkuaz Zıtlığının Uyumu

2014-altin-kure-odulleri-trendleri

Emma Roberts ve Sofia Vergara‘nın siyah elbiselerini turkuaz aksesuarlarla tamamlamasına bayıldım. Zıtlığın verdiği bu uyumu siz de örnek alabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here