2014 Bayan Kışlık Etek Modelleri

0
553

kemerli-etek

Bayanların olmazsa olmazları arasına giren etekler, kış ayları içinde de vazgeçilmez modeller arasında yerini korumaya devam ediyor. 2014 bayan kışlık etek modelleri arasında, daha çok kemerli etekler göze çarpmakta. Bunun yanı sıra pileli eteklerin geri dönüş yaptığı 2014 yılında, en çok tercih edilen modeller arasına girmeyi başardı.

pileli-etek

Pileli eteklerin ağırlıkta olduğu modeller, daha çok ayakucuna kadar uzanan etekler ile zenginleştirildi. Bunun yanı sıra, mavi ve kahverengi renklerin ağırlıkta olduğu kışlık eteklerde, desenler ile hareket kazandırılan modeller de mevcut.

mavi-kemerli-etek

Bunun dışında, etekler arasında vazgeçilmez olan mini etekler ise; daha çok yünlü ve kürklü kumaşlar ile tasarlandı. Yün ve kürkün ağırlığında olan mini eteklerde yapılan kareli desenler, hem günlük hem de gece için giyilebilen modeller arasında.
kurk-etek

Küçük ve renkli çiçeklerin işlendiği uzun etekler de hanımlar tarafından ilgi ile karşılandı. Bunun yanı sıra, etek görünümlü pantolonlar da, oldukça tercih edilen modeller arasında. Yırtmaçlı etekler ise 2014 yılında en az tercih edilen modeller arasında kalmaya devam ediyor.

skort

Yararlanılan Kaynak: YatKalkModa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here