2014 Dekorasyon Trendleri

0
625

Eğer dekorasyon trendleri takip ediyor evinizi trendlere göre dekore ediyorsanız sizin için 2014 dekorasyon trendlerini bir yazı altında toparladık. Büyük değişikliklerde yapsanız ufak dokunuşlarda yapsanız bu rehber çok işinize yarayacak

 

Siyah desenli duvarlar

2014’de düz renk duvarların yerini daha şık ve dramatik bir görünüme sahip olan siyah desenli duvar kağıtları ile süslenmiş duvarlar alıyor. Metal mobilya ve aksesuarlar için çok iyi bir renk seçeneği olacak siyah renk desenlerle de birleşince görsel bir ziyafet gerçekleşiyor.

 

Vintage harikalar

Sosyal ağlar sağolsun moda ya da dekorasyon fark etmez trendlerin ömrü yarı yarıya kısaldı diyebiliriz. Ama vintage trendinin kalıcılar arasında olduğunu söyleyebilirim. 2014 yılında tamamen vintage olmasada ufak parçalar yardımı ile modern dekore edilmiş mekanlara güzel dokunuşlar yapabilirsiniz.

Açan çiçek desenleri

Geçen sene moda trendlerinde yerini alan floral desenler bu sene evimizde boy göstermeye başlayacak. Tamamen bir duvarı kaplamak, tablolar ya da minik yastıklar kesinlikle denemeniz gereken bir trend.

Metalik

Metalik parçalar bu yıl evinizin farklı odalarında boyut ve şekil olarak farklı olsada kullanılmalı. Ama parlak olanları seçmeye dikkat edin. Gümüş rengi ya da altın hiç fark etmez.

Lacivert

İlkbahar – yaz sezonu için podyumlarda gördüğümüz lacivert evlerimizde de oldukça popüler olacak!

Bal tonu ahşaplar

Ceviz, çınar, kiraz gibi uzun çizgili açık renkli ahşaplar 2014 dekorasyon trendleri arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here