2014 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

1
343

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri

Merhaba,

Artık önümüzdeki sezon için geri sayıma başladık, hatta ben birkaç baharlık alışveriş yaptım bile. Siz de durum nasıl peki? Önümüzdeki sezon hangi trendler olacak, alışveriş yaparken hangi parçalara yatırım yapmalıyım diyorsanız sizin için tek bir başlık altında topladığım 2014 ilkbahar yaz moda trendlerine bir göz atmalısınız. Elbette bu kadarı ile sınırlı değil fakat bizi takip ederek daha fazlası hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz :) Aşağıda yer verdiğim linkler sizi daha detaylı yazılara götürecektir.

  • Smokin Ceketler: Önümüzdeki sezonun öne çıkan trendlerinden biri smokin ceketler.  Biraz maskülen görünmeyi sevenler için pek hoş bir trend bence.
  • Sloganlar: Geçtiğimiz yaz sezonundan beri yükselişte olan yazılı kıyafetler önümüzdeki sezon da daha çeşitli olarak aramızda olacak.
  • Pantolon Etekler: Geniş ve kısa paçalı pantolonlar yani pantolon etekler, 2014 ilkbahar yaz sezonunun dikkat çekenlerinden biri. İlginin nasıl olacağını merak ediyorum doğrusu.
  • Fırfırlar: 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarında göze çarpan detaylar arasında romantik fırfırlar da var.
  • Püsküller: Hem gece kıyafetlerinde hem de casual parçalarda kullanılan püsküller bir diğer sezon trendi.
  • Pileler: Uçuş uçuş görünümleri yada maskülen tasarımlarla harmanlanması ile pileler yine popüler trendler arasında olacak gibi görünüyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here