2014 Pırlanta Yüzük Trendleri

1
723

2014-pirlanta-modelleri

Merhaba,

Düğün sezonunun artık yavaş yavaş başladığı bu dönemde size hem alışveriş yapabileceğiniz bir online kuyumcu önermek hem de 2014 yılının pırlanta yüzük trendlerinden bahsetmek istiyorum :) Pırlanta yüzüklerin yanı sıra, kolye, küpe, bileklik ve kol saatine kadar birçok takı modelini bir arada bulabileceğiniz www.goldstore.com.tr düğün ve hediye alışverişiniz için iyi bir seçim olacaktır.

Zümrüt Kesimli Pırlanta Yüzük

pirlanta

Kim Kardashian’ın zümrüt kesimli pırlanta yüzüğü çok konuşuldu. Tabi bunun ardından zümrüt kesim pırlanta yüzük daha çok tercih edilmeye başlandı. Oval ve zümrüt şeklinde kesilen pırlanta yüzükler aynı zamanda parmakları daha uzun gibi gösterebilir.

Tamtur Pırlanta Yüzük

pirlanta-yuzuk

Evet tek taş pırlanta yüzükler hala kadınların hayalini süslüyor ama son zamanların tercih edilen bir başka pırlanta yüzük modeli ise tamtur pırlanta yüzük. Bu pırlanta yüzüğe ise Goldstore.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Damla Kesimli Pırlanta Yüzük

pirlanta-yuzuk-2

Damla şeklinde kesilen pırlanta tek taş yüzüklerin eski moda olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu model yüzükler yeniden trendler arasında yerini alıyor. Evlilik yada hediye alışverişlerinizde feminen, zarif ve kendinizi prenses gibi hissettirecek olan damla kesimli pırlanta yüzük modellerine mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca renkli pırlanta yüzükler de farklı ve şık bir tercih olabilir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here