2014 Resort Bikini Mayo Trendleri

0
481

2014 Resort Koleksiyonlarını bir de önümüzdeki senenin plaj modası açısından inceleyelim mi? Koleksiyonlarda bikiniden çok mayo modellerine rastlamak mümkün. Bu da mayonun önümüzdeki yaz geri dönebileceğini gösteriyor. İşte 2014 Resort koleksiyonlarında öne çıkan bikini ve mayo trendleri;

Pencereli Mayolar 2014 Resort Bikini Mayo Trendleri

“Cut Out” yani pencereli kıyafetler bildiğiniz gibi bu sezonun devam eden en güçlü trendlerinden biri. (Daha ayrıntılı okumak isterseniz “2013 İlkbahar Yaz Trendi: Cut Out Kıyafetler” başlıklı yazıma bakabilirsiniz.) 2014 Resort Koleksiyonlarına baktığımızda Jason Wu, Herve Leger gibi isimlerin pencereli mayo modellerine yer verdiğini görüyoruz. Pencereli mayolar, klasik mayoların sıkıcılığını almak ve mayoların içinde bile seksi görünebilmenin mümkün olduğunu göstermek için harika bir tercih olabilir!

Desenli Mayolar 2014 Resort Bikini Mayo Trendleri

Mayoları bize yeniden sevdirebilecek bir diğer trend ise desenli mayolar. Michael Kors, Versace gibi isimlerin 2014 Resort koleksiyonlarında yer verdiği floral ve hayvan desenleri başta olmak üzere çeşitli desenlerle süslenmiş mayo modelleri, mayonun sadece vücudunuzu saklamak için giyilmeyeceğini gösterir nitelikte. Ayrıca koleksiyonlarda tek desenin yanı sıra iki farklı desenin kombin edildiği mayoları da görmek mümkün.

Bikini Üzerine Bluz 2014 Resort Bikini Mayo Trendleri

2014 Resort koleksiyonlarını plaj modası bakımından yorumlarsak karşımıza çıkan trendlerden biri de son olarak bikini üstü parçalar. İster kesik üstler, ister delikli örgü bluzlar. Bikininizin üzerine alacağınız bir parça ve uygun aksesuarlarla siz de bu modaya rahatça uyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here