2014 Sonbahar Kış Gelinlik Trendleri

0
314

Kısa Gelinlikler

2014-sonbahar-kis-gelinlik-modelleri

Kısa bir gelinlik giyerek farklı bir gelin olmaya ne dersiniz? Carolina Herrera’dan Marchesa’ya birçok ünlü ismin 2014 sonbahar kış koleksiyonlarında kısa gelinlik modellerine rastlamak mümkün. Asimetrik etek, midi etek, kuyruklu ve hatta mini gelinlik modelleriyle seçenekler oldukça fazla. Ayakkabılarınızı göstermek için harika olabilir hihi :)

Gelinlik Şalları

2014-sonbahar-kis-gelinlikleri
Eğer bir kış gelini olacaksanız kendinizi soğuktan korumak istemeniz gayet normal. 2014 sonbahar kış sezonu için hazırlanan koleksiyonlarda bu ayrıntı da düşünülmüş. Boleronun modasının geçtiğini düşünebilirsiniz fakat koleksiyonlarda birbirinden şık gelin boleroları, omuzları örten şallar ve hatta ceketler bile var.

Tüylü Gelinlikler

2014-sonbahar-kis-gelinlik-trendleri

2014 sonbahar kış sezonunda öne çıkacak olan gelinlik modellerinden biri de tüylü gelinlikler. İddiayı seven gelin adayları için Reem Acra, Ines Di Santo, Johanna Johnson gibi isimlerin koleksiyonlarında yer alan tüylerle süslenmiş gelinlik modelleri iyi bir seçim olabilir.

Dantel Kollu Gelinlikler

2014-gelinlik-modelleri

Kate Middleton‘ın gelinliğinden ilham alınarak yeni gelinlik modelleri tasarlanmaya devam ediyor. 2014 sonbahar kış gelinlik modelleri arasında hem uzun, hem de kısa kollu olarak tasarlanmış dantel kollu gelinlik modelleri de yer alıyor.

Bizi Bumerang Ödüllerinde desteklemek isterseniz buradan oy verebilirsiniz :)

görsel: fabsugar.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here