2014 Sonbahar Kış Moda Trendleri: Kazaklarla Şık Gece Kombinleri

0
613

2014-kazak-modasi

2014 sonbahar kış moda trendlerini incelemeye devam ediyoruz. Gece kombinlerinde pek sık göremeyeceğimiz kazaklar, görünen o ki önümüzdeki sezon sıra dışı giyinmeyi sevenler için harika bir alternatif olacak. Yumuşacık ve sıcak tutan kazakları, tül, saten, şifon gibi kumaşlardan yapılma abiye eteklerle kombinleyerek hem casual hem de modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ralph Lauren, Jason Wu, Lanvin gibi ünlü isimlerin öncülük ettiği bu trendi ister gece davetlerine katılırken, isterseniz de dikkat çekici bir günlük kombin olarak uygulayabilirsiniz. Eğer kışın kazak giymeyi fazla sevmiyorsanız ve sıkıcı bir görünümü olduğunu düşünüyorsanız koleksiyonlarda rastladığımız gibi yırtmaçlı eteklerle birlikte giyerek hareket kazandırabilir, daha seksi görünebilirsiniz.

Aslına bakarsanız geçtiğimiz sonbahar kış sezonunda tütü eteklerin ve kabarık midi eteklerin kazaklarla birlikte kullanıldığı kombinleri ele alırsak bu trendin yakın bir geçmişi olduğunu söyleyebiliriz. Benim düşüncem 2014 sonbahar kış sezonunda da ilgi görmeye devam edeceği yönünde. Siz ne düşünüyorsunuz?

Aşağıdaki galeriden 2014 pre-fall ve sonbahar kış koleksiyonlarında yer alan kombin örneklerine göz atabilir, önümüzdeki sezon aramızda olacak olan bu trend hakkında şimdiden biraz fikir edinebilir, ilham alabilirsiniz.

görsel: style.com