2014 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri: Balerin Topuzu

0
1122

2014-topuz-modelleri

Saçına önem veren, farklı saç modelleri denemek isteyen ve tabi ki yeni girmiş bulduğumuz bu sezonun saç modeli trendlerini merak edenler için “2014 sonbahar kış saç modeli trendleri” serisine devam ediyoruz :) Bu sezon sizi şaşırtacak olan trendlerden biri “balerin topuzu”. Yüksek topuzlar genelde yaz aylarının popüler saç modellerindendir. Ama bu sonbahar birbirinden çeşitli topuz modellerine rastlayacağız. Marissa Webb, Missoni, Diane von Furstenberg, Roberto Cavalli gibi isimlerin defilelerinde modellerin saçı topuz yapılmıştı. Örneklerde de görebileceğiniz gibi hem günlük kullanıma uygun hem de gece kolayca yapıp davete katılabileceğiniz türde topuz modelleri mevcut.

2014-balerin-topuzu-modelleri

Dağılmış saç telleri, biraz hacim ve çabasız bir görünüm. İşte bu kelimeler bu sezonun topuz modelinin anahtar kelimeleri! Dağınık balerin topuzunu, üzerinize bol bir kazak alıp, neredeyse yokmuş gibi görünen bir makyajla beraber kullanabilirsiniz. Marissa Webb defilesine baktığınızda ise dağınık balerin topuzunun bir adım daha ileri götürüldüğünü, yataktan yeni çıkmış gibi görünen topuz modeli yapıldığını görebilirsiniz. Bu dağınık topuz modelleri günlük kullanım için harika bir fikir olabilir.

Carolina-Herrera-Fall-2014

Carolina Herrera, Altuzarra gibi isimlerin defilelerine baktığımızda ise tam gece davetlerine uygun, derli toplu yüksek topuz modellerine rastlıyoruz. Şarap kırmızısı dudaklar, neredeyse çıplak görünen gözler ve gösterişli küpelerle bu modeli kullanabilirsiniz.

2014-balerin-topuzlari

Defilelerde dikkat çeken topuz modellerinden biri de sportif bir hava verilen topuzlardı. Jean-Paul Gaultier defilesinde modellerin saçı sımsıkı ve en tepeden toplanmıştı. Kalın çekilmiş eyeliner ve çıplak görünen dudaklarla tamamlanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.