2014 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri

0
793

Sıcak yaz günlerinin ardından yepyeni bir sezona girdik. Yeni sezonda moda trendleri gibi saç modeli trendleri de değişti. Eğer bu sezona uygun saç modelleri arayışındaysanız, size biraz yardımcı olmak isterim :) Daha önce tek tek yer verdiğim saç modeli trendlerini bir başlık altında topluyorum.

Yaratıcı At Kuyruğu Modelleri

2014-sac-modelleri-neler

2014 sonbahar kış sezonunda öne çıkan saç modelleri arasında “at kuyruğu” bulunuyor. Tabi sıradan at kuyruğu modelleri değil, daha yaratıcı şekilde toplanan at kuyruğu modelleri. Bu trend hakkında daha fazla bilgi almak ve podyumlardaki modelleri incelemek isterseniz bu yazıma göz atmalısınız.

Hafif Dalgalı Saç Modelleri

2014-sonbahar-kis-sac-modelleri-dalgali-saclar

Doğal görünümü sevenler için bir alternatif de “hafif dalgalı saç modelleri”. Isabel Marant, Rochas, Chloe gibi ünlü isimlerin defilelerinde yer alan modellerin saçına oldukça doğal bir görünüm verilmişti. Romantik mevsim olarak bilinen sonbahara uygun romantik saç modelleri arıyorsanız bu yazımdan ilham alabilirsiniz.

60’lardan Esinlenilen Saç Modelleri

2014-sonbahar-kis-sac-modelleri-daginik-saclar

Gucci, Nina Ricci, DSquared2 gibi isimlerin 2014 sonbahar kış defilelerine göz attığımızda modellerin saçında 60’lardan esinlenildiğini görüyoruz. Kabarık ve dağınık görünen saç modelleri bu sezonun bir diğer trendi. Bu yazımdan inceleyebilirsiniz.

Balerin Topuzu Modelleri

2014-topuz-modelleri

Balerin topuzunu sever misiniz? Dağınık, kusursuz yada sportif görünen olsun, balerin topuzu modelleri sonbahara adını yazdıran saç modelleri arasında. Carolina Herrera, Altuzarra gibi isimlerin öncülük ettiği bu trend hakkında dahasını bu yazımda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here