2014’de Deneyebileceğiniz Saç Renkleri

1
1044

2014 de deneyebileceğiniz bir çok harika renk var. Bir kaç istisna dışında 2014 saç rengi trendleri doğal tonlarda deney yapmak üzerine kurulu. Röfle ve renk geçişleri gidiyor yerine tek renk geliyor. Eğer sizde saç renginizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki 2014 saç rengi trendlerine bakabilirsiniz.

Platinyum Sarısı

2014 ün en seksi saç renklerinden birisi platinyum sarısı! Oscar töreninde kırmızı halıda gördüğümüz platinyum sarısı 2014 yılı için en iyi gölgesiz, tek renk olarak kullanılabilir. Platinyum sarısının geri dönüşüne sevindiniz mi?

Radyant Orkide

 

Panton, “radyant orkideyi” 2014’ün saç rengi olarak deklare etti. Bu rengin 2014ün aranılan renkleri arasında olması bir süpriz olmayacak. Katy Perry gibi ünlüler bu rengi 2013 de zaten kullandılar. Bence Katy Perry‘i izleyen bir çok ünlü olacak. Bu sarışın rengini kullanmayı düşünür müydünüz ?

Altın Gül

 

Altın gül 2013’te popüler olmaya başladı 2014’de de gideceğe benzemiyor.  Sarı, kahve rengi, pembe ve altının karışımından oluşan bu renk ince bir drama yaratıyor. Altın gül rengi ilkbahar – yaz 2014 sezonu için mükemmel bir spor renk.

Gümüş/Gri

Gümüş/gri saç trendi 2013 ten 2014’e taşınan başka bir trend. Bu trendin en iyi yönü bir çok renke kaçarak kullanabileceğiniz. Gümüş renginiz sarışına, maviye, griye, lilaya hatta altın rengine kaçabilir. Bu yüzden gümüş/gri 2014’ün en popüler renklerinden birisi olacak.

Kumral

Kumral 2014’ün diğer popüler bir renk seçimi. Sonbahar ve kış sezonunda kullanmak için çok güzel bir ton. Normalde kırmızı ve kahve renginin karışımı olan kumralı biraz uç noktalara taşımak istiyorsanız biraz mor ekleyebilirsiniz.

Altın

Altın 2014 için harika bir renk. Jennifer Lopez gibi ünlüler uzun zamandır bu rengi kullanıyor.  Taze ve dinamik bir sonuç veren altını sarı ya da esmer saçınıza uygulayabilirsiniz.

Jet-Siyahı

 

2014’de gerçekten dramatik bir değişim istiyorsanız jet siyahını deneyebilirsiniz. 2013’te karanlık tarafa geçen Rihanna gibi bir çok ünlü oldu :) 2014 de trend dahada büyüyeceğe benziyor. Bazen mavi tonlarına kaçan renkler görülsede koyu siyah tercih edilmeli bence.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.