2014’de Giyebileceğiniz Trendler

0
259

Yeni yılın her zaman kendini yenilemekle ilgili bir tarafı vardır. Eğer sizde yeni yıl için bir yenilik planı içinde gardrobunuzu yenilemek istiyorsanız. 2013’de giydiğiniz bazı trendlerin 2014 içinde giyilebilir olduğunu bilmek iyi olacaktır.

1. Kareler ve Ekose

2013 yılında bir çok marka tarafından kullanılan bu İskoç menşenli trend uzun zamandır aramızda. 2014 yılı içinde önceden kalma ekose desenli parçaları kullanabilirsiniz.

2. Pijamalar

Eğer 2013’te pijamalardan esinlenilmiş parçaları dışarda giyerek bir atılım yaptıysanız. Bu parçaları 2014 yılında da giyebilirsiniz. İlkbaharda ipek gibi hafif kumaştan yapılmış parçaları göreceğimiz müjdesini defileler verdi.


3. Metalik

Şeker poşeti gibi ceketlerden, ayna gibi mini elbiselere metalik giysiler gardroplarda uzun süre yer tutacağa benziyor. Ne kadar parlak o kadar iyi ;)

 


4. Grunge

2013 de 90ların çok ünlü trendlerinden biri olan Grunge hayatımıza tekrar girdi. Ve 2014’de de hayatımızda kalmaya devam edecek.

 

5. Floral

Sanırım bahsetmemize bile gerek yok floral en popüler desenlerden birisi. Yaz ve kış için aldığınız floral parçaları 2014’de de içiniz rahat olarak giymeye devamedebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.