2015 Altın Küre Ödüllerinde Öne Çıkan Trendler

0
403

Kırmızı

2015-altin-kure-odulleri-trendleri-1

2015 Altın Küre Ödüllerinde ünlülerin giydiği, taktığı, sürdüğü konuşulmaya devam edilirken, ben de size ödül töreninde öne çıkan trendlerden bahsetmek istedim. Kırmızı, ödül törenine katılan ünlü isimler tarafından en çok tercih edilen renklerden biriydi. Kırmızının etkisiyle güçlü, seksi ve alımlı görünmek isteyen ünlü isimler arasında Taylor Schilling, Kate Mara, Catherine Zeta-Jones, Allison Williams, Heidi Klum var.

Derin Gögüs Dekoltesi

2015-altin-kure-odulleri-trendleri-2

Ödül töreninde cesur isimler adeta göğüs dekoltesi yarışına girmişti. “Kimin elbisesinin yakası daha derin?” tartışmalarına yol açtılar :) Tören için derin V yakalı elbise tercih edenler arasında Jennifer Lopez, Kate Hudson, Jessica Chastain, Rosamund Pike ve Sienna Miller’ı görebilirsiniz.

Gümüş

2015-altin-kure-odulleri-trendleri-3

2015 Altın Küre Ödüllerinde öne çıkan trendlerden bir diğeri de “gümüş rengi”. Kate Beckinsale, Diane Kruger, Julianne Moore, Dakota Johnson ve Ellie Kemper gibi isimler gümüş renginin ışıltısını kullanarak kırmızı halıda dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmış.

Yana Ayrılan Saç Modelleri

2015-altin-kure-odulleri-yandan-ayrilan-sac-trendi

Şimdiye kadar hep kıyafetler üzerinde durduk, ama törende kullanılan saç modellerine bakılırsa “saçın yana ayrıldığı modeller” ünlüler tarafından en çok tercih edilenler arasındaydı. Lorde, Reese Witherspoon, Salma Hayek, Leslie Mann, Jessica Chastain, Amy Adams ve Amal Clooney aklımda kalan isimlerden.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here