2015 Plaj Modası

0
714

İçimizi ısıtan sıcacık güneşin yüzünü göstermesi ve kara bulutların yerini gök mavisi havaya bırakması ile deniz sezonuna da yavaş yavaş merhaba demek üzere olduğumuz ilkbahara girdik. İlkbaharın gelmesiyle birlikte 2015 yazının plaj modası da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bayanlar hazır olun cıvıl cıvıl bir yaz sezonu sizi bekliyor. 2015 plaj sezonun açılmasına çok az zaman kaldığından mağazaların vitrinlerini süslemeye başlayan mayolar ve bikiniler de fiyatları ile cep yakıyor. İşte bu
süreçte kupon sitelerine baş vurmanın tam zamanı! saleduck.com.tr gibi indirim kuponu sitelerinden toplayacağınız kuponlar ve indirim çekleri sayesinde son moda bikini ve mayolar ile yazın son trendlerine çok daha ekonomik fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Alışverişe başlamadan kupon sitelerini ziyaret etmekte fayda var. Bu yaz birbirinden şık mayoların sahilleri renklendireceğinin garantisini size şimdiden veriyoruz ve sözü çok fazla uzatmadan sezonun en gözde modellerini karşınıza getiriyoruz.

1- High Neck Crop Top Swimwear
High neck crop top models
Boyun hizanıza kadar uzanan ince detaylara sahip bu bikini modelleri 2015 plaj modasına damga vuracak gibi duruyor. Göğüs bölgesini tamamen çevreleyen bu model, vücut hatlarınızın belirginleşmesini sağlayarak seksi bir görünüm ortaya çıkarıyor. Bir çok tasarımcının koleksiyonlarında bu sezon sıklıkla yer verdiği bu modelin sezonun en önemli trendlerinden olacağı düşüncesindeyiz.

2- Retro Mayolar ( Retro Swimwear)
Retro
Dünyaca ünlü tasarımcıların defilelerine bakılırsa 2015 yazında 70’ler ve 80’ler modası da plajlarda yeniden yerini alacak gibi duruyor. Yüksek belli bikini altları yeniden moda oluyor. Bel ve kalça bölgesini kavrayan ve vücut hatlarını oldukça belirgin kılan bu tasarımın vücuduna güvenenler tarafından sıkça tercih edileceği kanaatindeyiz.

3- 3 Boyutlu Baskılı Bikiniler (3D Printed Bikinis)
3d bikinis
3 Boyut modası bu yıl sadece elbise ve bluzlarda değil, bikinilerde de dikkat çekiyor. Özellikle vahşi hayvanların ve fantastik işlemelerin süslediği bu bikini modellerine bu yıl plajlarda sıklıkça rastlayacağımızı düşünüyoruz.

4- Mayokini (Monokini)
monokini
Son bir kaç yılın plaj modasına damga vuran mayokiniler bu yaz yine plajları süsleyecek gibi duruyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların 2015 kataloglarında yine kendilerine yer bulmayı başaran mayokiniler özellikle farklılık arayan bayanların tercihi olacak.

5- Deri mayolar ( Leather Swimwear)
Leather collage
İşte 2015 plaj modasına damga vurmasını beklediğimiz en farklı tasarım. Bu yıl plajlarda deri rüzgarı esecek. Evet yanlış duymadınız! Deri detaylarla işlenmiş mayolar 2015 plaj modasının aranan modelleri içerisinde kendilerine yer bulacak. Özellikle cürretkar ve ilgi odağı olmayı seven bayanların tercih etmesini beklediğimiz bu modelin plajlara yeni bir soluk getireceği kanaatindeyiz.

2015 yazına damga vurmasını beklediğimiz beş farklı tasarımı bu yazımızda karşınıza getirdik. Araştırmalarımız şunu gösteriyor ki: Bu yaz çok daha sıcak olacak! :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.