2016 İlkbahar Yaz Saç Modeli Trendleri

0
5341

Merhaba,

Yeni sezonla birlikte saçımızı da yenilemeye, kestirmeye yada yeni saç modellerini denemeye başlıyoruz. Ben de nihayet dün saçımı kestirdim, hem mevsim geçişi nedeniyle yıpranan saçımdan kurtulmuş oldum, hem de yeni sezona yeni bir saç modeliyle başladım :) Her neyse, lafı uzatmadan konumuza geçelim :)

Bugün sizinle 2016 ilkbahar yaz saç modeli trendlerini konuşmak istiyorum. Hadi bu sezonun trendlerine beraber bir göz atalım;

Modern İki Kuyruk Modeli

2016-ilkbahar-yaz-sac-modeli-trendleri

Bu sezon öne çıkan saç modelleri arasında size çocukluğunuzu hatırlatacak iki kuyruk modeli var. Miu Miu ilkbahar yaz defilesinde daha modernize bir şekilde karşımıza çıktı. Kulağın arkasından, ense hizasında alçak toplanmış ve saç aksesuarları ile tamamlanmıştı.

Tamamlanmamış At Kuyruğu Saç Modeli

2016-sac-modelleri

Sanırım 2016 ilkbahar yaz saç modelleri arasında en zahmetsiz şekilde yapabileceğiniz modellerden biri “tamamlanmamış at kuyruğu” modeli :) Evde öylesine yapıverdiğiniz o saç modeli var ya işte onunla kendinizi dışarı atabilirsiniz :)

Romantik Dalgalı Saç Modelleri

2016-yaz-sac-modelleri

Romantik, dağınık, dalgalı saç modelleri de bu sezon uygulayabileceğiniz trendler arasında. Özellikle Alexander McQueen defilesinde ön plandaydılar. Eğer uzun bir saçınız varsa, üzerinde fazla uğraşılmamış gibi görünen, hafif dalgalı ve gevşek toplanmış saç modellerini deneyebilirsiniz.

Ense Topuzu Modelleri

2016-sac-modelleri-topuz

Son olarak, topuz severler için de bir trendden bahsedeyim. Bu sezon topuzlar tepeden değil, ense hizasından toplanıyor :) Saçlar, önden sımsıkı ve pürüzsüz görünürken, arkadan bakıldığında saçın uç kısımları topuzun dışına taşacak şekilde bırakılıyor.

görsel: fashionising.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here