2017 ‘de Öne Çıkan 5 Kot Trendi!

1
2295

Merhaba,

Kot” her zaman bir şekilde hayatımızda, gardırobumuzda olan zamansız bir kumaş. Sadece bize sunulma şekli değişiyor. Peki bu sene kot karşımıza en çok hangi şekilde çıkacak? Bugün 2017’nin en trend kot parçalarını inceleyelim istedim :) Hadi başlayalım;

1. Fırfırlı Paçalar

Bir zamanlar “fırfır” çocuk işi olarak görülürdü. Ama son zamanlarda o kadar çok ve o kadar farklı şekillerde karşımıza çıkıyor ki, hakkındaki bu düşüncelerden arındı. Sanırım fırfırın yükselişi bir süre daha devam edecek. Bunun bir örneği de fırfırlı kot pantolonlar. Bu sezon kot pantolonların paçaları kısalıyor ve fırfırlanıyor :)

2. İnci Süslemeli Kot Pantolonlar

Bu sene öne çıkan kot trendlerinden bir diğeri “inci işlemeli kot pantolonlar“. Tabi ki bunda Zara’nın çok satan inci süslemeli kotunun etkisi büyük :) Bu trendi sevdiyseniz siz de kendi pantolonunuzu incilerle süsleyebilirsiniz pek tabi. Hem artık tarzından sıkıldığınız bir pantolona yepyeni bir tarz kazandırabilir, hem de herkeste olandan daha farklı bir pantolon sahibi olabilirsiniz.

3. Patchwork Kot Pantolonlar

Patchwork” bu sene görebileceğiniz kot pantolon modelleri arasında. Patchwork görünümü, farklı renkte kot kumaşlarını bir araya getirerek elde ediliyor.

4. Püskül Paça Pantolonlar

Kot pantolonlarda son zamanlarda kullanılan püskül paçalar sizin de dikkatinizi çekmiştir. Birkaç ünlü giyim markasının da bu modelde pantolonları mevcut. İster püsküllü deyin, ister saçaklı paça. Bu trende uymak için bir sonraki alışverişinizde göz önünde bulundurup birkaç pantolon deneyebileceğiniz gibi, aynı zamanda kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için de kot pantolonunuzun paçalarını kesip, cımbız yardımı ile ipleri çekiştirebilirsiniz. Daha farklı yöntemler için de internette ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim :)

5. Koyun Postu Görünümlü Kot Ceketler

Bu seneki kot trendleri arasında sadece kot pantolonlar yok elbette. İçi koyun postu görünümlü olan kot ceketler oldukça popüler. Eğer bu trende uymak isterseniz bu ceketlerin üzerinizde büyük gibi duranlarını seçin. Üzerinize tam oturan, fazla kadınsı görünenler aynı etkiyi yaratmayacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here