2018 Tesettür Giyim Modası

0
1655

2018 modası en trend modeller ile hanımların gönlünü feth edecek gibi görünüyor. Bu yıl tesettür giyim modası da en renkli trendler ile günlük ve özel zamanlara dair tasarımlarla ön plana çıkıyor.

Günlük giyim modasında büyük beden triko kazaklar, pamuklu keten gömlekler ve prada kumaş ile üretilen ya da kot kumaş farkıyla soğuk havalara uygun olan etek modelleri dikkatleri çekiyor. Dış giyim modellerinde ise kışlık feraceler, pardesüler, pelerin ve kap modelleri tesettür giyimin en ilgi çeken parçaları olarak rağbet görüyor. ModaSelvim, zengin model çeşitliliği ile hanımlara yeni yılın en moda parçalarına kolaylıkla ulaşabilme fırsatı sunuyor.


2018 Yılının En Moda Renkleri

Kış mevsiminin soğuk günleri geldi çattı. Sıcacık kazaklar ve trikolar ise bu sezon süslü, taşlı, işlemeli bir şekilde karşımıza çıkıyor. İster günlük stilinizde isterseniz özel davetlerinizde kullanabileceğiniz tesettür giyim alternatifleri dolabınızda yer almaya hazır. Bu yılın en favori renkleri ise, kırmızı, hardal ve metal tonlar olarak dikkat çekiyor. Özellikle deri modellerde metal tonların hakim olduğunu görüyoruz. Triko elbise ve tunik çeşitlerinde ise, gri ve hardal renkler ilgi çekiyor. Kırmızı renginin her tonu bu yıla damga vuruyor. Pembe renginden başlayarak koyu kiremit rengine kadar, kırmızının bir birbirinden can alıcı tonları kıyafetlere taşınıyor. Tesettür giyim parçaları arasında herkesin severek kullandığı
tunikler bu sezon triko alternatifleri ile vitrinlerde yer aldı. Hazır takım kombinler özellikle kolay kullanım sunduğu için hanımların hususen ilgisini çekiyor. Bu sezonun en moda kumaşlarından olan süet, ceket ve kap seçenekleri ile kombinlerinizi bütünleyecek nitelikte bir stil taşıyor.

Kışlık Modeller

2018’e geçiş ayları aynı zamanda kar ve yağışlı havalarında yoğun olduğu aylar oluyor. Bu mevsimde modanın trend kombin ve modellerini de kışlık giyim çeşitleri belirliyor. Kışlık modeller arasında tesettür giyim alternatiflerinin en dikkat çeken parçaları dış giyim çeşitleri olmaktadır. Kap, kaban, ferace ve pardesü gibi hanımların kış aylarında en büyük destekçisi kıyafetler en tarz tasarımlar ile vitrinlere can katıyor. Tüm hanımların ilgi gösterdiği kreasyonlara sahip ModaSelvim, birbirinden şık ve zengin model içeriği ile 2018 tesettür giyim modasına hitap ediyor. Uygun fiyat ve kaliteli alışveriş güvencesi sunan modaselvim.com hanımların en sevdiği online alışveriş sitelerinden biri olarak tüm dikkatleri topluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here