Abiye Elbise Modelleri

0
504

zumrut-yesili-abiye
Renkler arasında en asil ton olan zümrüt yeşili, abiye elbiselerin de oldukça havalı olmasını sağlıyor. Tamamen ipek ve saten kumaşlardan dikilen zümrüt yeşili abiye modelleri, birçok farklı kesimleri ile hanımların gönlünü fethediyor. Tek askılı modellerden hoşlanan hanımlar için birbirinden farklı kesimlerden hazırlanan abiyeler, tül askı modelleriyle yapılan tasarımlarla oldukça ilgi çekici.

tasli-gogus-dekoltesi

Göğüs dekoltesinden hoşlanan hanımların tercih ettiği modeller arasında olan abiyeler, göğüs kısmına işlenen taşlamalar ile baş döndürücü bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kısa etekli abiyelerin yanı sıra, bileklere kadar uzanan abiyeler de en çok tercih edilen modellerden. Kısa etekli abiyelere dikilen fırfırlı tüller, en çok beğenilen tasarımlar arasında. Sadece zümrüt yeşili renginden uzak, yeşil tonlarının da aynı abiye üzerine işlenmesi, abiyelerin albenisini fazlalaştırıyor.

mini abiye

Zümrüt yeşili abiyelere en çok yakışan Osmanlı motifleri de, bayanların en çok beğenerek tercih ettiği modeller arasında. Daha çok basen bölgesinden itibaren başlayan Osmanlı motiflerinden oluşan abiye modelleri, en asil tasarımlar arasında yerini koruyor.

En Guzel Abiye Modelleri

Yararlanılan Kaynak: 3K Moda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.