Ann Yvette İnci Tozu Ürünlerini İnceledim

0
887

Sizlere daha önce tanıtmış olduğum Ann Yvette ürünlerinden bir süredir kullanmakta olduklarım hakkında bilgi vermek istiyorum bu yazımda. Eğer henüz Ann Yvette ürünleri ile tanışmadıysanız ve merak ediyorsanız, kullanan biri olarak yorumlarımı size sunuyorum, umarım biraz fikir edinebilirsiniz :) Hazırsanız başlayalım;

Ann Yvette İnci Tozu Maskesi

Önceki yazımda merak ettiğim için hemen kullanmaya başladığımı, yorumlarımı düzenli bir kullanım sürecinden sonraya sakladığımı söylemiştim. Yaklaşık 1 aydır, haftada bir kez olmak üzere uyguluyorum. Dilerseniz haftada iki kere de uygulayabilirsiniz ama bence yeterli.

Maskeyi kullanmaya başladığımdan beri cildime parlaklık kazandırdığını söyleyebilirim. Bir diğer dikkatimi çeken olumlu etkisi de akneleri küçültmesi. Bu bakımdan çok memnun kaldım :) Aslında benim çok sık akne sorunum olmaz, kısa dönemli karşılaşıyorum. İşte o dönemlerden biri maskeyi kullandığım zamana rastladı. Gerçekten cildin iyileşme hızını artırıyor. Aknelerin maskeyi kullandığım günden sonra küçülmeye ve daha hızlı iyileşmeye başladığını gördüm. İtiraf ediyorum, akneli bölgeye uygularken tereddüt etmiştim :) Ama iyi ki denemişim.

Sonuç olarak ben maskeyi denedim, memnun kaldım ve tavsiye ederim kızlar.

Ann Yvette İnci Tozu Nemlendirici Krem

Sıra maskeden sonra uyguladığım nemlendirici yüz kreminde. Maskeden sonra uygulayabileceğiniz gibi günlük olarak da kullanabilirsiniz. Maskeden sonra cildiniz fazlaca gerildiği için mutlaka uygulayın. Ben bu kremi sadece maskeden sonra kullanıyorum, çünkü cildimi fazla parlatıyor. Tabi bu her ciltte aynı etkiyi bırakacağı anlamına gelmiyor. Özellikle cildinizin mat görünümünden şikayetçiyseniz fazlasıyla memnun kalabilirsiniz :)

Ann Yvette İnci Tozu Nemlendirici El Kremi

Benim cilt bakım ürünleri arasında vazgeçemediğim ve en fazla kullandığım üründür sanırım el kremi. Çantamdan çıkarmam, ama eğer yanıma almayı unuttuysam en yakın kozmetik dükkanına girene kadar bana rahat yoktur :) Bu nedenle Ann Yvette’nin nemlendirici el kremini severek kullanıyorum ve çantamdaki yerini aldı. Bir el kremi olarak bana ihtiyacım olanı veriyor; yumuşak ve nemlendirilmiş eller :) Diğer nemlendirici yüz kreminin aksine, yoğun bir parlaklık vermiyor.

Ann Yvette İnci Tozu Ayak Kremi

Ayak kremi harika! Ben her banyodan sonra ayaklarıma sürüp, çoraplarımı geçiriyorum, yumuşacık oluyorlar. İlk sürdüğünüzden itibaren o kadar rahatlatıcı bir his bırakıyor ki, ayaklarınızı hafiflikten hissetmiyorsunuz :) Yazarken fark ettim de sanırım en çok bu ürünü sevmişim ben :)

Ann Yvette ürünlerinden denediklerim ve neredeyse bitmek üzere olanlar bunlar. Ann Yvette sabunları, göz kremi ve temizleme sütünü henüz denemedim. Deneme fırsatı bulduğumda hakkında yazıyor olacağım.

Umarım deneyim yazım size Ann Yvette ürünleri hakkında fikir verebilmiştir. Eğer aranızda benim gibi deneyenleriniz varsa aldığınız olumlu ya da olumsuz sonuçları siz de benimle paylaşın :)

Teşekkürler Ann Yvette!

Ann Yvette hakkında bilgi alabileceğiniz adresler;

facebook.com/AnnYvetteTurkiye
annyvette.com.tr
twitter.com/Ann_Yvette

Sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here