Ann Yvette’nin İnci Tozu Ürünleri

0
593

Bugün size Ann Yvette’ den bahsedeceğim kızlar :) Ann Yvette, kullanıp, hakkında bilgi edinmem ve bu deneyimlerimi sizinle paylaşmam için ürünlerinden oluşan bir paket ayırmış. Özellikle, ünlü isimlerin de tercih ettiği İnci Tozu Maskesini duymayanınız yoktur sanırım, o başta olmak üzere görmüş olduğunuz diğer inci tozu ürünlerini deniyor olacağım.

Öncelikle Ann Yvette hakkında biraz bilgi edinelim;

“En iyi görünümü yakalamak vizyonu ile kozmetik endüstrisine yıllarını vermiş Avrupa kökenli Amerikalı bir grup kadın tarafından, Amerika Birleşik Devletlerinin dil, etnik köken ve bireyselliği kucaklamış kültür mozaiğinden ilham alınarak geliştirilmiş kozmetik serisi ile 2003 yılının Haziran ayında kurulmuştur.

‘Görünüşümü seviyorum’ felsefesini benimsemiş olan ANN YVETTE, her kadının güzelliğinin, cildinin doğal görünümünün kendine özgü olduğunu kabul eder. Mevcut ürünlerin değişik cilt ve saç tiplerine hitap etmekte yetersiz kaldığını, kişinin kendi özgün saç ve cilt yapısına özel ürünlere ihtiyaç duyduğunu farketmiştir.Açıkça hissedilen bu ihtiyaç, ANN YVETTE ‘in yeni bir tarz geliştirmesine neden olmuştur: Her kadının kendine özgü güzelliğini ön plana çıkarmak.ANN YVETTE tüm serilerinde doğal ürünlere yönelerek, yüzyıllardır kullanılan yöresel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.” cümleleriyle kendilerini anlatıyorlar.

Peki Ann Yvette cilt bakım ürünleri ne işe yarıyor?

-Cildin iyileşme hızının artmasına,
-Kırışıklıkların önlenmesine,
-Cildin parlaklık kazanmasına,
-Pürüzsüz bir cildin oluşmasına,
-Cildin güneş ışınlarından korunmasına,
-Hücre yenilenmesine,
-Cildin elastiklik kazanmasına,
-Dolaşımın hızlanmasına,
-Cildin doğal renginin korunmasına,
-Porların küçülmesine,
-Aknelerin küçülmesine,
-Ölü hücrelerin atılmasına,
-Kızarıklıkların azalmasına,
-Çillerin belirginliğinin azalmasına yardımcı olur.

İnci tozu maskesi deneyimim

Ann Yvette’nin deneyip, aldığım sonuçları sizinle paylaşmam için gönderdiği ürünlerden elbette önceliği inci tozu maskesine verdim. Kullanımı paketin arkasında yazıyor ama ben yine de yazayım; 2 çay kaşığı inci tozunu, yarım yumurta akı ile mayonez kıvamını alana kadar karıştırıyoruz, yüzümüze uygulayıp 15-20 dakika sonra ılık su ile temizliyoruz. Son olarak da Ann Yvette nemlendirici krem ile işlem tamam :)

Haftada 1 ya da 2 kere bu maskeyi uygulayabilirsiniz. Benim elime ürünler yeni geçtiği için henüz bir defa kullanabildim. İlk kullanım sonucunda, “cilde parlaklık kazandırma” özelliğini hemen fark edebiliyorsunuz. Şu an için üzerinde durabileceğim etkisi bu, kullanmaya devam edip ilerleyen zamanlarda tekrar bahsedeceğim. En iyi sonucu düzenli kullanarak alabileceğimizi unutmayalım :) Ann Yvette’ nin diğer ürünlerine de yer veriyor olacağım en kısa zamanda.

Yazımın sonunda size güzel bir haber vermek istiyorum, bizi takipte kalarak Ann Yvette ürünlerini deneme fırsatı elde edebilirsiniz. Yakında çekilişimiz var :)

Ann Yvette’ye bize bu güzel ürünleri deneme fırsatı verdiği için teşekkürler!

Ann Yvette hakkında bilgi alabileceğiniz adresler;

facebook.com/AnnYvetteTurkiye
annyvette.com.tr
twitter.com/Ann_Yvette

Sevgiler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.