Ayakkabılık

1
437

AYAKKABILIK DEKORASYONLARI. . . 

Mantıklı bir tasarım olduğu konusunda bir şüphem yok ancak evde böyle bir dekorasyon için en azından ailesi ile yaşayan akadaşların, bu konuyu bir kez daha düşünmesini istiyorum. :) 

Bence çok akıllıca bir yöntem olmasının yanı sıra çokta güzel görünüyor. Maliyeti de gayet düşük. Tek ihtiyacınız olan büyük bir metal tepsi yada onun gibi birşey ve taşlar. Taşları da deniz kenarından kendiniz toplarsanız bedavaya getirmiş olursunuz. Ama öyle bir imkanınız yoksa bahçe ürünleri satan yerler ve yapı market tarzı yerlerden bulabilirsiniz sanırım.

Karlı ve yağmurlu kış günlerinde ayakkabılarınızı sürekli aynı çamurun, çöpün üzerine koymak yerine taşların üzerine koyduğunuzda altlarında ki buz ve kar taşların arasından süzülüp tepsinin dibine indiğinden ayakkabılar sürekli çamur üzerinde durmamış olacak. Bununla beraber kapınızın yanında sıradan ve muhtemelen kirli görünen ayakkabı rafları yerine dekoratif olarak ta güzel görünecek taş dolu bir tepsiye sahip olmuş olacaksınız. Ama taşlarınızı ve tepsinizi düzenli olarak temizlemeyi, yıkamayı unutmamalısınız. Zira çamura bulanık taşların görünümü temizi kadar hoş durmayacaktır.

1 YORUM

  1. çok basit ama süper bir fikir. kim bulduysa aklına sağlık :) ayrıca sitenizdeki dekoratif fikirler çok güzel. devamını bekliyorum. teşekkürler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.