Ne Giydim: Bahara Dönüş!

8
2572

Ne Giydim: Bahara Dönüş!

Merhaba!

Eylüle hoş geldin derken, uçuş uçuş Sheinside bluzum ve floral desenli pantolonum ile ben hala baharın enerjisini taşıyorum :) Sonbahar havasına girmeye henüz hazır olmayan bir ben değilim, değil mi?

Hi!

While we are welcoming september, I’m still carrying energy of the spring with my chiffon Sheinside blouse and floral pants. I’m not the only one who is not ready for autumn right?

Ne Giydim: Bahara Dönüş!

bellast-jewelry-kolye

Dün kombinime ışıltı katan parça Bellast.com ‘dan aldığım, bu zarif taşlı kolyeydi. Floral desenli pantolonumla da pek uyumlu oldu :) Ne dersiniz?

The elegant stone necklace which i bought from Bellast.com added sparkle to my look. It was perfect match with my floral pants. Isn’t it ?

Ne Giydim: Bahara Dönüş!

Ne Giydim: Bahara Dönüş!

Ne Giydim: Bahara Dönüş!

Nasıl buldunuz? / What do you think?

Şifon Bluz / Chiffon Blouse: Sheinside.com (buradan alabilirsiniz / here)
Taşlı Kolye / Necklace: Bellast.com (buradan alabilirsiniz / here)
Topuklu Ayakkabı / Heels: Freeway

❤❤❤

8 YORUMLAR

  1. Bende sonbahar havasına hazır değilim, ama sabah işe gelirken hırka giymek zorunda kaldım :) Kombin çok güzel, hele kolyeye bayıldım. Çok hoş olmuşsun gerçekten.

  2. Çok hoşsun canım gömleği de kolyeyi de beğendim. Bu arada saçını sık sık böyle toplamalısın kesinlikle çok yakışmış! Sanırım ilk kez böyle görüyorum seni :) Az önceki yorumum gittiyse bunu görmezden gel hata oluştu da yollarken ^_^

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here