Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Mendili

2
338

Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Mendili

Bugün sizi Bebak Acı Badem ailesinden makyaj temizleme mendili ile tanıştırmak istiyorum, tabi hala denemediyseniz :) Bebak Acı Badem ürünlerini bilirsiniz, oldukça eski bir geçmişleri var. Fakat itiraf etmeliyim ki ben yeni tanıştım.

Bebak Acı Badem makyaj temizleme mendili tam bir acil durum kurtarıcısı! Dışarıda zaman geçirecekseniz mutlaka çantanıza atmanız gereken bir ürün bence. Ki zaten ben de günlük makyajımı çıkarmak için değil de, dışarıda makyajımı çıkarmam yada tazelemem gerekirse çantamdan çıkarıp kullanıyorum. Tabi bazen de yorgun bir şekilde eve döndüğümde pratik bir kullanımı olduğu için tercih edebiliyorum :)

Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Mendili

Bebak Acı Badem makyaj temizleme mendilinin performansını beğendim. İster gündelik makyaj olsun, isterseniz de daha ağır bir makyaj, ikisini de temizleyebiliyor. Tabi her zaman kullandığınız makyaj çıkarıcı ile aynı performansını bekleyemezsiniz, en azından ben kendi kullandığımdan (Bioderma Sensibio H2O) yola çıkarak bunu söylüyorum. Makyaj kalıntılarını temizlemek için biraz daha fazla uğraşmanız gerekiyor. Üzerinde yazan “suya dayanıklı maskaranızı bile tek seferde çıkarır” notuna gelirsek; tek seferde çıkarmıyor ama evet bir makyaj temizleme mendili olarak suya dayanıklı maskarayı bile çıkarması bir artı bence.

Bebak Acı Badem makyaj temizleme mendili tüm cilt tipleri için uygun. Benim hassas bir cildim olmasına karşın tahriş yada olumsuz etki ile karşılaşmadım. Fakat küçük bir eleştirim var. Mendillerin biraz daha ıslak olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Böylece daha yumuşak olacağından uygularken cildimize daha nazik davranabilir.

Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Mendili

Son olarak toparlamak gerekirse, dediğim gibi bu ürün beni memnun etti, artık çantamdan eksik olmayacak. Siz de dışarı çıkarken makyaj temizleyicisi ve pamuğun çantanızda fazla yer işgal etmemesini istiyorsanız, Bebak Acı Badem makyaj temizleme mendilini tercih edebilirsiniz :)

2 YORUMLAR

  1. Geçen gratiste karşılaştım tam alıcaktım acaba sertmi,kötümü çıkarır diye bilemediğim için bırakmıştım ama eğer dediğin kadar idare ediyorsa tekrar almayı düşünebilirim, rossmanınkileri kullanıyordum daha önce onlarıda ben tavsiye ederim canım sana ,

    • Makyajı çıkarması başarılı canım ama dediğim gibi günlük kullandığımız makyaj çıkarıcılardan biraz daha fazla uğraştırıyor. Dediğin mendili denemedim o yüzden karşılaştıramıyorum, umarım memnun kalırsın :) Ben de önerini dikkate alacağım bir dahaki alışverişime :) Yorumun için teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here