Bebak Bademli Nemlendirici El ve Vücut Kremi

2
570

Bebak Bademli Nemlendirici El ve Vücut Kremi

Alışveriş yaparken benim için cilt bakımı ürünleri makyaj malzemelerinden hep daha ilgi çekici olmuştur. Her şeyden önce cildimin sağlıklı görünmesini isterim. Son zamanlarda kullandığım cilt bakım ürünlerinden biri olan Bebak Bademli Nemlendirici El ve Vücut Kreminden bahsetmek istiyorum bugün size. Biliyorsunuz ki, nemlendiricinin sağlıklı görünen bir cilt için önemi büyüktür ve olmazsa olmaz bir bakım ürünüdür.

Bebak Bademli Nemlendirici El ve Vücut Kremi

Bebak bademli nemlendirici el ve vücut kremini her gün sabah ve akşam olmak üzere iki kere tüm vücuduma uyguluyorum. Özellikle banyodan sonra daha etkili oluyor. Tabi ellerime gün boyunca daha fazla uygulama yapıyorum. Doğal olarak daha fazla kuruyor. Bu kremin nemlendirmesi benden tam not aldı :) Gün boyunca nemlendirici etkisini vücudunuzda hissetmeye devam ediyorsunuz. Hele de dirsek ve diz gibi vücudun daha kuru olduğu bölgelerde bunu daha iyi görebiliyorsunuz. Kuru cildi rahatlatıyor ve mis gibi kokmasını sağlıyor. Özellikle kokusundan bahsetmeden edemem, öyle keskin bir badem kokusu yok. Ki aslında badem kokusunu ben pek sevmem :) Oldukça soft ve doğal bir kokusu var. Bayılıyorum!

Ben eski bir marka olmasına rağmen Bebak ürünlerini henüz kullanmaya başladım. Peki siz denediniz mi? Aranız nasıl?

2 YORUMLAR

  1. Retro ambalajı ve anneden kalma güvenilirliği ile benim de her daim bir ürünüm var Bebak’tan . Hani bazı şeyler görünürde çok sade ve iddiasız durur ama icraate gelince iyi iş çıkarır ya o hesap benim gözümde :) Bu çeşidi denememiştim bir dahaki sefer bakmam gerek :) Teşekkürler güzel yayının için :*

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here