Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

4
1133

İnce görünen bir bel hangi kadını zarif ve seksi göstermez ki! Peki belirgin bir bel hattımız yoksa yada belimizi daha ince göstermek istiyorsak ne yapmalıyız? İşte işinize yarayacak çok basit giyim önerileri;

Kurtarıcı Aksesuar: Kemer!

Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

Kemer, belirgin bir bel hattınız olmasa bile o bölgeyi vurgulayacak ve belinizi olduğundan daha ince gösterecek bir aksesuardır. Bol bir elbise yada büyük boy bir kazak içerisinde bile belinizi vurgulamak istiyorsanız gardrobunuzda mutlaka kemerlere yer açmalısınız. Bu sezon özellikle metalik kemerler moda aklınızda olsun.

Peplum Kıyafetler

Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

Peplum kıyafetler uzun süredir aramızda ve hala popüler. Bu avantajı kullanın! Peplum detaylı bluz ve elbiseler giymek belinizi vurgulamak ve daha ince bir bel görünümü yakalamak için harika bir yoldur.

Çan Etekleri Unutmayın

Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

Bel kısmı dar, etek kısmı aşağıya doğru genişleyen çan etekler bir başka harika alternatif! Bel kısmı eteğin alt kısmına oranla dar kaldığı için istediğiniz ince bel görünümünü elde etmenizi sağlar.

Kemerli V Yaka Elbiseler

Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

Wrap dress diye adlandırılan V yakalı, beli kemerli elbise modeli neredeyse tüm vücut tiplerine uygun olduğu için mucize elbise diye de anılır. Vücudunuzu zarif bir şekilde sarar, hatlarınızı ortaya çıkarır, feminen bir görünüm sağlar. En önemlisi de belinizi vurgulayarak sizi daha ince gösterir!

Bluzunuzu Eteğin İçine Sokun

Belinizi İnce Gösteren Giyim Önerileri

Bir diğer işe yarar tavsiye ise bluzunuzu pantolon yada eteğinizin içine sokmanızdır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bluzunuzun yada gömleğinizin eteğinin bol olmaması. Aksi halde belinizde istemediğiniz kilolu bir görünüme neden olabilirsiniz. Buna dikkat ederek belinizi ince gösterebilmeniz mümkün.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.