Bepanthol Cilt Bakım Kremi

1
1259

2

Merhaba,

Uzun bir süredir sizinle kullandığım ürünleri paylaşmadığımı fark ettim ve bugün çok sevdiğim bir ürün hakkında yazı hazırlamak istedim. Benim için adeta bir kurtarıcı diyebilirim, çünkü kuru ve hassas bir cilde sahibim. Bepanthol Cilt Bakım Kreminden bahsediyorum. Sık sık kuruyan, kuruduğunda pul pul dökülen, gerginleşip yumuşaklığını kaybeden cildimi kendine getirebilmek ve yeniden canlı görünüme kavuşturabilmek için son günlerde en iyi yardımcım Bepanthol oldu.

Bepanthol Cilt Bakım Kreminin yapısı kalıcı su bazlı olduğu için çok kolay sürülebiliyor ve cildim kremi hızlı bir şekilde emiyor. O sevmediğim yağlı, yapış yapış hissi de bırakmıyor. Özellikle cildimi bir süre ihmal etmişsem, güneş ya da soğuktan cildim kızarıp, çatlamaya başlamışsa elim hemen Bepanthol Cilt Bakım Kremine gidiyor. Cildin doğal yenilenme sürecine destek amaçlı özel olarak geliştirildiği için cildimi kısa sürede, hızlıca normale döndürüyor.

1

Kuru ve hassas cilde sahip biri olarak benim kullandığım cilt bakım ürünlerinde dikkate aldığım bir diğer kriter içeriktir. Bepanthol Cilt Bakım Kreminin içeriği gayet temiz, parfüm ve renklendirici içermediği için acaba cildime bir zararı dokunur mu diye düşünmenize gerek kalmıyor. Pro-vitamin B5 olarak da bilinen %5 dekspantenol içeriyor ve ayrıca fiyatı da oldukça uygun.

Eğer siz de benim gibi cildinizi kuru ve gergin hissettiğiniz anlarda huzursuz davranıyorsanız, nemlendirici içeriği sayesinde cildi anında rahatlatan ve parlaklığını kısa sürede geri kazandıran Bepanthol’ü denemenizi öneririm. Özellikle tatil planları yaptığımız şu günlerde, Bepanthol Cilt Bakım Kremini kullanarak cildinizi nemli tutabilir, denizin ve güneşin kurutucu etkisine karşı koruyabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Yıllarca ağrı sızı yanık için kullandık şimdide cilt bakımı için mi çıkmış bepantholl :)) Hemen evime bir tane edinmeliyim teşekkürler :D

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here