Birbirinden Güzel Parıltılı 4 Göz Makyajı Videosu

0
797

parıltılı-makyaj-videoları

Sofistike ve her zamankinden daha çekici, parlak göz makyajları artık daha ciddiye alınmaya başladı.İlkbahar 2014 makyaj trendleri arasındaki en şirin trend oldu. Parıltılı herşey gibi göz makyajında da sır moderasyon ve abartmamak. Düzgün yapılmış parıltılı bir makyaj size dramatik, canlı ve modern bir görüntü kazandırır.

Bu sezon uygulayabileceğiniz birbirinden güzel parıltılı makyaj videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Unutmayın; renkleri ve maskarayı abartmayın, eğer bu makyajı gündüz kullanmayı planlıyorsanız dudaklarınızda doğal renkler kullanıp gözlerinize dikkati çekebilirsiniz.

Jessica Alba İlhamlı Makyaj

Jason Wu ilkbahar 2014 makyajından esinlenen bu makyajı, makyaj sanatçısı Monika Blunder hafif bir incimsi parlaklık kullanarak gözlerini ön plana çıkarmak için kullanmış:

 

Chanel Haute Couture İlkbahar 2014 İlhamlı Parıltılı Makyaj

Parıltılı ve kedi gözü kombosu Chanel Haute Couture İlkbahar 2014 defilesinde bir ton aşağıya çekilmiş dramatik bir görüntü oluşturmuştu. Bu makyaj ile ilgili en iyi nokta kendi stilinize göre düzenleyebilmeniz:

 

Jason Wu İlkbahar 2014 Parıltılı Makyaj

Başka bir Jason Wu İlkbahar 2014 yorumlaması, bu parıltılı makyaj Olivia tarafından defilede gördüğümüz yumuşak dumanlı ve altın gül rengi parıltılı makyaja oldukça yakın:

 

Yumuşak Mor ve Parıltılı Makyaj

Özel akşamlar için Naomi’nin yumuşak mor ve parıltılı makyajını deneyebilrisiniz. Çok hafif bir kedi gözü ve siyah dramatik kirpikler daha ne olsun?

 

kaynak: fashionising.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here