Blog yazarlarının yeni ağı : Blog Listesi

0
332

blog-listesi

Sosyal platformlar, Bloglar vb. içerikler sayesinde dakika başına yüz milyonlar ile ifade edilen büyüme oranı ile internet evreninde fark edilmek artık çok daha zor bir hal almaya başladı. Bir Blog sahibi olarak, sende bunun farkındasın! Dakikalar, saatler, günler ve hatta aylar ve yıllar boyunca emek harcayarak oluşturduğunuz Bloglarınızın istediğiniz ilgi ve alakayı görmemesi sonucunda yitirdiğiniz azminizin de tuz biber olmasına müteakiben tozlu sanal raflara kaldırılmasından sıkılmadınız mı? ELBETTE SIKILDINIZ!

Blog Listesi sayesinde uçsuz bucaksız İnternet evreninde daha fark edilebilir bir dünyanın temellerini atıyoruz sizler için! Bloggerlar ve içtenlikleri ile yönettikleri Blog Oluşumlarının artık hak ettikleri önem ve değeri görmesini istiyoruz. Çünkü Blog Listesi yönetimi olarak bizler de birer (Blogger) Blog yöneticisiyiz…

Sizler için tasarlamış olduğumuz Blog Listesi’nin yapısı ve sunacağı avantajlara göz atamaya ne dersiniz?

Blog Listesi; Blogger dünyasına özel bir sosyal platformdur!

Değerli Bloggerlar,

Sevdiğiniz şeyleri takip etmek, kendi yorumlarınız ile var oluşunuzu anlamlandırmak adına açmış olduğunuz Bloglar ve yaptığınız işte daha iyi bağlantılar ve daha kazançlı bir noktaya gelmek istemez misiniz? Bunu istediğini biliyoruz! Çünkü seninle aynı dünyada yaşıyoruz. Kimimiz Moda Blogları, Kimimiz Sağlık Blogları, Kimimiz Otomobiller ya da Teknoloji konularında pek çok zaman paylaşımlarda bulunuyoruz. Sonuc olarak; harcadığımız bu emeğin, en azından farkındalık çerçevesinde ziyaret edilmesi ve yorumlarla ödüllendirilmesini istiyoruz. Bu çok doğal!

Blog Listesi bünyesinde yer alarak eş kategoride paylaşımlarda bulunan Bloggerlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim kapsamında; onların bloglarını takip ederek doğru bilginin daha hızlı yayılmasını sağlayabilir, Yazım grupları oluşturarak yepyeni işlere adım atabilir ve fark edilebilirliğinizi arttırabilirsiniz!

Blog Listesi; Bloggerlar arası iletişimin ve ilgi alanlarının ortak noktasıdır!

İletişim kurmak!

Sizlerle aynı sanal dünyayı paylaşan sayısız blogger ile bir arada olmak istemez misiniz? Tamam belki de istemeyen muhafazakar arkadaşlarımız olabilir! Kendi dünyalarında yanlız ve mistik yaşamlarına terk edebiliriz onları! Lakin siz isteyen arkadaşlarımızın iyi bildiği bir şey var ki; Birlikten
Kuvvet Doğar! İşte bu temel düşüncenin etrafında geliştirilen Blog Listesi, sizleri bir araya getiren kuvvetli bir bağdır.

Moda’yı seviyorsunuz! Teknolojiyi seviyorsunuz! Sağlıklı Yaşamın sırlarını paylaşmayı seviyorsunuz! Oyun oynamayı seviyorsunuz! Ve daha birçok Blog kategorisinde yaşam stilini seviyorsunuz! Ancak hepsinden de önemlisi… SİZ YAZMAYI VE PAYLAŞMAYI SEVİYORSUNUZ! Sanırım bu konuda yanılmıyoruz? Peki, sizlerle aynı dünyayı paylaşan insanlarla tanışmak ve daha sağlam bağlantılar kurmak istemez misiniz?

Blog Listesi; Blogunuzun daha fark edilebilir olmasını sağlayacak bir oluşumdur!

Başımızın en büyük belası olduğunu düşündüğümüz ve sizlerinde buna onay verdiğine inandığımız sorunumuz; Yazdıklarımızın fark edilmesini sağlayamamak… Özellikle Bloglarımızın geleceğini şekillendirmek adına belirli maddi ve manevi kazanımlar sağlamak için birlikte çalışmalıyız.
Blog Listesi bünyesinde yer alarak geleceğe dair somut kazanımlarınız için sarsılmaz bir adım atmış olacaksınız.

Blog Listesi bünyesinde yer alan genel ve Blog Kategorilerine özel forumlar sayesinde bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu durumun sizlere daha fazla ve tükenmek bilmeyen bir azim kazandıracağına inancımız tam! Grup arkadaşlarınız ile bir araya gelmek, fikir alışverişleri sayesinde bloglarımızı daha iyi yerlere getirmek mümkün olacaktır. Kim bilir? Belki de aramızdan birileri dünya çapında takip edilme başarısına da erişebilir. Bunun erişilebilecek bir hayal olduğunu hepimiz biliyoruz! Çünkü bizlerde pek çok dünyaca ünlü bloggerın sayfalarını takip ediyoruz…

Blog Listesi; Blogunuzun daha prestijli bağlantılar kurmasını sağlayacak bir arabulucu, bir çöp çatan, bir iyilik perisidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here