Boyfriend Gömlek Giyme Sanatı!

0
971

 
Merhaba ben www.birmutlulukatolyesi.com yazarlarından nashqualete. Beğeni ile takip ettiğim Pemberuj’da ilk yazım olacak. Yazımı keyif alarak okuyacağınızı düşünüyorum. Bugün size farklı bir konudan bahsetmek istedim. Her zaman gömlek giyeriz ama boyfriend gömlekler daha cezbedici gelir ve rahattırlar…

boyfriend-gomlekler

Zaman geldi erkek arkadaşlarımızın pantolonlarını aldık, zaman geldi ceketlerini aldık peki pantolunu, ceketini almışken gömleklerini neden almayalım? Erkek arkadaşınızın gömleğini giymek onunda hoşuna gitmez mi? Bence gider ve sizi daha seksi bulur… Bugünkü yazımda ise boyfriend gömlek giymenin birkaç sırrından bahsedeceğim…

boyfriend gömlekler

Şimdi boyfriend gömleği nereden bulacağım dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için yapmanız gereken sevgilinizin, kardeşinizin ya da babanızın size bir beden büyük gelen bir gömleğini giymek… Ama benden size tavsiye sevgilinizin gömleğini giymek ona daha çok değer verdiğinizi gösterir hem de bu onun eminim çok hoşuna gidecektir.  :)

boyfriend

Üzerimize bir beden büyük geliyormuş gibi duran gömlekler artık hepimizin favorileri arasında olmaya başladı. Üstelik boyfriend jeanlerden sonra bu gömlekler bize daha çok  yakışır oldu. Bol pantolonların, taytların, şortların üzerine giyilebilen ve hatta elbise gibi kullanılabilen bu gömlekler çeşitli kombinlerle de giyilebilmektedir.

boyfriend gomlekler

Boyfriend gömlekler hem sportif hem de klasik tarzıyla rahatlığınıza rahatlık katıyor. Sizde benim gibi rahatlığından yararlanmak isteyenlerdenseniz kot şortlarınızı bu gömleklerle tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu şekilde oluşturacağınız kombinler Rihanna’nın da bir numaralı tercihi…

boyfriend-gomlekler

Şortla tamamlamak istemediğiniz gömleğinizi Rachel Bilson gibi  kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla da tamamlayabilirsiniz.

boyfriend-gomlekler

Keira Knightley ise dizlerine kadar gelen gömleği ve altına giydiği taytla adeta bir rahatlık abidesi…

boyfriend-gomlekler

Victoria’s Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio uzun beyaz gömleğini beline taktığı siyah kemeriyle tamamlayarak şıklığına şıklık katmış.

boyfriend-gomlekler

Sizde bu şık tarzlardan birini seçerek salaş ama bir o kadar da şık görünebilirsiniz.Bu tarzın vermiş olduğu rahatlıktan sonra emin olun başka kombinler denemek istemeyeceksiniz.

Moda ve Hayata dair daha fazla yazı okumak için www.birmutlulukatolyesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/BirMutlulukAtolyesi

https://twitter.com/mutlulkatolyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here