Bu Sonbahar İçin 20lerden Esinlenilmiş Trendler

0
304

Bu Sonbahar İçin 20lerden Esinlenilmiş Trendler (28)
Bu yazıda size 1920’lerin romantik moda trendlerinin günümüze yansımasından bahsedeceğim. Hanginiz 20lerde çekilmiş düşük bel, püsküllü elbise giyinmiş, kısa saçlarını paravana ile tutturmuş “flapper” tarzına sahip kadınların düşene kadar dans ettiği siyah beyaz filmlerden izlememiş olabilir ki? Çılgın zamanlar olarak anılan 1920’ler moda adına da çok verimli geçmiştir ki günümüz hala etkisinde.

Flapper Elbiseler
flapper elbise
Çılgın 20lerin, çılgın kadınlarının, çılgın elbiseleri! Ama birden kendinizi kaptırıp paravanlı kısa saçları, sigara ağızlıklarını, tüylü atkıları düşünmeye başlamayın :) Modern aksesuarlar ile kombinleyerek bu sonbaharda bu tarz elbiseleri giyebilirsiniz.

20lerin Koza Manto Stili
20lerin Koza Manto Stili
İşte size 20lerden kalma 2012 sonbaharında kullanabileceğiniz bir trend. Bu kesim 20lerde çok modaydı, bu sezon Max Mara and Jil Sander defilelerinde de görmeniz mümkün.

Erkeksi Takım Elbise

Coco Chanel ve Marlene Dietrich’in öncülük ettiği bu akım bu sezon bir çok kreasyonda tekrar hayat buldu. Erkeksi giyim zaten günlük hayatınızda sürekli kullandığınız bir trenddir. Sadece biraz daha ilham almanız gerekebilir.

1920’lerden ilham alan trendlerin yer aldığı küçük bir galeri hazırladım;

Çılgın 20lere ithafen bu videoyu da paylaşmak istedim :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here