Bu Sonbahar İçin 50lerden Esinlenilmiş Trendler

0
291

Tasarımcılar retro trendlerden çok etkilendiğini zaten biliyoruz bu sezonki tasarımlar arasında 1950lerden esinlenilen bir çok trend var.

Diz Üstü Elbise

İngilizcede “tea lenght” olarak geçen elbise dizin üstünde baldırın hemen bitimine uzanan elbiselerdir.  Sivri burunlu kısa topuklu bir ayakkabı ve üstten tutmalı bir çanta ile kraliçelere taş çıkartabilirsiniz :)

Kalem Etek

Yüksek bel ile başlayan dizin hemen altında biten sexy ve dişiliği ön plana çıkaran kalem etekler. Hatlarınızı ortaya çıkararak kum saati ilüzyonu yaratıyor.  Bu trend sayesinde 50lerin kadınsı hatlarını tekrar görür olduk :) Buradaki yazıyı okuyarak günlük olarak kalem eteği nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 Üstten Tutmalı Çanta

Üstten Tutmalı Çanta

Üstten saplı çantalar çok kadınsı ve sofistikelerdir. Bir çok durumda ve aktivitede kullanabilirsiniz ayrıca şekli dolayısı ile yeterince geniştir. Çok kullanışlılık ve kadınsılık; all in one :)

Papyonlu Bluz

papyonlu bluz

Geniş yakanın birleşiminde güzel bir papyon bulunan kadınsı bluzları kalem etek ya da dar kot pantolon ile kombinleyerek sofistike bir görünüme kavuşabilirsiniz. İpek gibi lüx bir kumaştan yapılmış bir bluz bulabilirseniz kesinlikle deneyin derim :)

Kürk Etol

Kürk Etol

Bu trend ile soğuk sezonda hem şık görünüp hemde sıcak kalabilirsiniz. Gece elbiseleri üzerine çok yakılan etolleri denemenizi tavsiye ediyorum.

Dirsek Boyu Eldiven

direk boyu eldiven

Dirsek boyu eldivenler lüks, zerafet ve inceliğin uç noktalarında yer alan bir aksesuar. Sonbahar / Kış sezonunda paltonuz ile kullanabileceğiniz çok şık bir ek olabilir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here