Bu Yaz Saçınıza Fular Bağlamanın 7 Şık Yolu

0
2272

Yaz stiline eşlik eden fularların, bandanaların o kadar çeşitli bağlama şekilleri var ki, siz de bu yaz en az birini denemelisiniz. Ben sizin için bulduğum birkaç videoyu bir araya getirdim, size de izleyip kendinize uygun olan bağlama stilini bulmak ve tabi ki uygulamak kalıyor :) Başlayalım;

1.


Bu yaz buklelerinizi 3 ayrı fular bağlama stili ile gösterebilirsiniz.

Diğer sayfaları görmek için aşağıdaki numaralara tıklayın!

2.


Bu bağlama stili denize girmeyi ve spor aktivitelerine katılmayı planlıyorsanız size uygun olmayacaktır, fakat zamanınızı güneşlenip kitap okuyarak geçirecekseniz harika görünümünün yanı sıra saçınızı da güneşten koruyacak bir modeldir.

3.


Dalgalı bir saçınız varsa, bu modeli günlük olarak kullanabileceğiniz gibi, farklı fular seçimleri ile parti saçına da dönüştürebilmeniz mümkün.

4.


Eğer çok uzun bir saçınız varsa fuları saçınızı tamamen örtmek yerine aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Hızlıca yapıp çıkabileceğiniz 5 bağlama stilini bu videoda izleyebilirsiniz.

5.


Bu model egzotik, şık ve tabi ki yapması kolay bir bağlama stili.

6.


Eğer vintage tarzı seviyorsanız bu pin up modeli tam size göre! Nefes kesen mini kot şortlar ve yüksek topuklu ayakkabılar ile bu güneşli havada bile ortalığı kasıp kavurabilirsiniz.

7.


1 dakikadan daha kısa bir sürede yapabileceğiniz bu üç model için canlı renkler seçmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here