Bu Yazın Trend Etek Modelleri

0
407

Belki ılık yaz rüzgarında uçuşacak püfür püfür beyaz bir etek, belki serin bir Temmuz akşamı tarzınızı konuştururken kombininize katacağınız siyah, deri bir parça… Aylardır sabırsızlıkla beklediğimiz yaz mevsimi sonunda kapıda! Elbette gardıroplar da bu sıcak havalardan nasibini alacak ve uzun zamandır giymeyi beklediğimiz etekler için yeni kombin arayışına düşeceğiz.

Her yılın modası, gözde parçaları elbette bambaşka. Fakat öyle moda akımları, öyle vazgeçilmez parçalar var ki yaşantımızda, içten içe onların daima modada gözde kalacağını biliriz ve yeni kombinlerde kullanmaktan asla çekinmeyiz. İşte bu yazıyı, sizlere bu yılın en şık etek modellerini ve kombin önerilerini, kulağınıza hiç de yabancı gelmeyecek parçalar ile harmanlayarak derledik.

Önerilerimize kulak vererek size bu yazı tanıdık parçalarla yepyeni kombinlerde sunarak herkesi büyüleyebilir, giyiminizle girdiğiniz ortama imzanızı bırakabilirsiniz.

1. Yunan Tanrıçası Gibi

Yunan Adaları’nın gözdesi Santorini’de olduğunuzu hayal edin. Tepeye doğru mavi beyaz uzanan bu volkanik adanın merdivenlerini adımlarken, saçlarınızla beraber uçuşan bembeyaz, uzun bir etek… Rüya gibi değil mi?

Tamam, dileriz bu yaz Santorini’ye de uğrarsınız, ama aynı ferah hissi önerilerimizle şehirde yakalamanız da mümkün! İnce, beyaz kumaştan gardırobunuza katacağınız dökümlü bir eteğin üzerine giyeceğiniz gök mavisi bir body ve kullanacağınız ahşap görünümlü & koyu mavi takılar size eski bir Yunan tanrıçası havasından katacak.

2. Kalem Etek ile Daima Çekici

İster iş yerinizde, ister dışarıda; kalem etek bir kadını daima çekici kılan en önemli parçalardan biridir. Eğer ofisinizde kullanacağınız bir kombin yapmak istiyorsanız, dökümlü beyaz bir bluz ile siyah bir kalem etek ve siyah topuklu stiletto ayakkabılar sizi kolayca yıldız yapacak. Kalem eteğinizi bir yaz akşamında kullanmayı tercih ederseniz, yüksek belli bir etek ile kısa bir bluzu kombinleyerek bir yaz akşamı prensesine dönüşmeniz ise kaçınılmaz. Not olarak, eğer kısa boyluysanız kalem eteğinizin çok uzun tutmamaya ve topuklu ayakkabı kullanmaya özen göstermelisiniz.

3. Yırtık Kot Etekler Yine Yıldız

Açık renk, yırtık kot etek ne zaman modaya uymadı, değil mi? Yaz günlerine en çok yakışan parçalardan olan salaş ama çekici bu parça üzerine giyeceğiniz basic bir beyaz tişört ve hasır bir şapka, tarzınıza “çabalamış” görüntüsü vermeden özen ve zarafet katacak.

4. Floral Desen

Ve elbette belki de yaz aylarına en çok yakışan tercih floral desene bürünmüş o ferah, sevimli ve zarif etek modelleri olacak. Zarif bir çiçek bahçesini andıran eteğinizdeki o güzel renklerden biri seçin ve kombininizi bu tek renk bluz ile tamamlayın. Artık yaz mevsiminin ruhuna hazırsınız! Etek modelleri ile kombinleyebileceğiniz Gömlek/Bluz, Ayakkabı ve Takı/Aksesuarlar için https://www.beymen.com/kadin-giyim-10020 adresinden Beymen Kadın Giyim kategorisine göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here