Büyük Kulaklarınızı Gizlemek İçin Öneriler

0
748

Büyük kulaklara sahipseniz, onları gizlemek için saç modelinizi iyi seçmeniz gerekir. Kendinizi yalnız hissetmeyin, Kate Hudson, Jennifer Garner gibi ünlüler de kulaklarını gizlemek için doğru saç modellerini seçmeye çalışıyor.

İşte size küçük tavsiyeler :

İnce saçlar : İnce bir saça sahipseniz, insanların bakışlarını kulaklarınızdan uzaklaştırmak için hacimli bir saç modeli tercih etmelisiniz. Düz bir saç kulaklarınızı daha çok ön plana çıkarır. Saçınıza kat attırarak ya da saç serumları kullanarak hacim verebilirsiniz.

Düz saçlar : Eğer bir davete gidiyorsanız ve saçınızı kabarık bir model yaparak kulaklarınızı ön plana çıkarmaktan kaçınıyorsanız, kıvırcık saç deneyin. Kıvırcık saç, kulaklarınızın daha küçükmüş gibi görünmesini sağlayabilir.

Kısa saçlar : Kısa saçlarda kulakları gizlemek imkansız değildir. Sadece saçınızın yan taraflarını yeteri kadar uzun bırakın ki kulaklarınızı örtebilsin. Saçınızın iki tarafına vereceğiniz hacim, kulaklarınızı gayet şık bir şekilde gizleyecektir.

Uzun saçlar : Eğer uzun bir saçınız varsa, kulaklarınızı gizlemek için yapabileceğiniz çok şey var. En kolayı saçınızı düz ve uzun kullanmak. Saçınızı dalgalı ya da kıvırcık olarak da kullanabilirsiniz.

Büyük kulaklarınız yüzünden yeni saç model ve kesimlerini denemekten kaçınmayın. Sadece saçınıza hacim vermeniz gerektiğini unutmayın.

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here