Cannes Film Festivalinden İlham Veren Saç Modelleri

0
1062

Petra-Nemcova

Merhaba,

Bir Cannes Film Festivali daha rüzgar gibi geçerken, ünlü isimlerin giydikleri, taktıkları, saç modelleri, makyajları konuşulmaya devam ediyor. Ben de bugün bir süredir “saç modelleri” kategorisine yeni yazı girmediğimi fark edince, neden Cannes Film Festivalinde öne çıkan, ilham veren saç modellerine bir göz atmayalım dedim.

Eğer yaz davetleri için biraz fikir edinmek isterseniz, Adriana Lima‘dan Barbara Palvin’e, Diane Kruger’dan Emma Stone’a 2015 Cannes Film Festivaline damga vuran saç modellerini gelin birlikte inceleyelim;

Barbara-Palvin

Barbara-Palvin (1)

Barbara Palvin, saçını tamamen arkaya toplayıp, burgulu bir topuz yapmayı tercih etmiş. Bu saç modelini dikkat çekici eyeliner görünümü ve nude dudaklarla tamamlamış.

aymeline-valade

Aymeline Valade, saçına yaptırdığı topuzu çiçekli bir toka ile zenginleştirmiş. Saç modelini, sade göz makyajı ve belirgin dudaklarla tamamlamış.

gallery-1431627901-hbz-best-beauty-cannes-sean-penn

Charlize Theron, saçını yana ayırmış ve yumuşak dalgalar tercih etmiş. Sade bir makyajla görünümünü tamamlamış.

hbz-best-beauty-cannes-2015-473192090

Doutzen Kroes, Cannes Film Festivalinde dağınık görünümlü saç modeliyle dikkat çekiyordu. Dağınık görünümlü saç modelini gözlerini iyice ortaya çıkaran dumanlı göz makyajı ve nude dudaklarla tamamlamış.

hbz-best-beauty-cannes-emma-stone

hbz-best-beauty-cannes-lea-seydoux

hbz-cannes-beauty-adriana

Adriana Lima oldukça sade bir saç modeliyle karşımızda. Bir tarafta topladığı saçlarına hafif dalgalar yaptırmış. Mavi gözlerinde çok hoş duran buğulu makyajı ve kırmızı rujuyla bu sade saç modelini dengelemiş.

hbz-cannes-beauty-doutzen

Doutzen Kroes’in bir başka ilham veren saç modeli daha. Islak görünümlü saçını arkaya doğru taramış, kırmızı ruju ile de görünümünü tamamlamış.

Diane-Kruger

Diane Kruger, hafif dalgalı yarım toplanmış saç modeli oldukça hoş görünüyordu. Hafif yapılmış makyajı ile birleşince olduğundan daha genç bir görünüm kazanmış.

doutzen-kroes-beauty-2-vogue-21may15-rex_b_592x888

Izabel-Goulart

Kasia-Smutniak

Kendall-Jenner

Li-Bingbing (1)

Li-Bingbing

Lindsay-Ellingson (1)

Lindsay-Ellingson

Natasha-Poly (1)

Poppy-Delevingne

Poppy-Delevingne (1)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here