Çekiliş / Giveaway: Sheinside’dan $150 Hediye Çeki!

184
460

Merhaba!

Süper bir çekiliş ile karşınızdayız. Çok sevdiğim online giyim sitelerinden biri olan Sheinside.com‘dan $150lık bir hediye çeki kazanabilir ve binlerce üründen istediğinizi alabilirsiniz! Üstelik katılmak için sadece buraya girip Register formunu doldurarak kayıt olmanız ve bu yazının altına kayıt olduğunuz mail adresi ile “katıldım” diye yorum bırakmanız yeterli! (Mail adresinizi yorum olarak bırakmak zorunda değilsiniz, yorum kutusundaki mail adresi bölümüne yazabilirsiniz.)

Hi!

We are here with a great giveaway again! You can win $150 coupon from Sheinside.com which is one of my favorite online shops. And its very easy to join! Just register the Sheinside here  and leave your registration e-mail in to comment section of this post.

İşte size fikir vermesi için Sheinside‘dan seçtiğim bazı ürünler ;) Ama bir girip bakının derim! Seveceğiniz bir dolu şey bulacağınıza söz veriyorum. Çekiliş 15 gün sonra sona erecektir.

Here are some items that I chose from Sheinside to give you some idea ;) But go head and surf on Sheinside! I promise you will find something to love :) This giveaway will last 15 days.

 

Ayrıca sizden ufak bir ricam olacak Bumerang Ödülleri’nde “En Sosyal Blog” kategorisinde yarışıyoruz. Bize oy vererek desteklemeniz bizi sevindirir.

http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/16294.htm adresinden oy verebilirsiniz!

184 YORUMLAR

 1. Thank you for this lovely giveaway!
  I enter with pleasure!
  Fb:Jens Ken Lundstrom
  Bloglovin:Helena
  Email:Melodie10@gmx.fr
  I cross my fingers!

 2. Katıldım.Sık sık ziyaret ettiğim site,hiç alışveriş yapmadım,hizmeti ürün kalitesi nasıldır bilmiyorum ama görselde çok güzeller.

 3. katıldım ve oy verdim “En iyi Sosyal Blog” yarışmasında başarılar :)
  Ödülü kazanmayı çok isterim bir deri ceket kaparım hemen :)

 4. Instagramda sheinside ürünlerine bayılıyordum zaten, çekiliş harika oldu :))))) katıldım kayıt oldum.

Comments are closed.