Ciceksepeti.com Alışverişim

0
439

Çiçek Sepeti Alışverişim

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımızla küçük bir kutlama yaptık. O gün için Ersin’le beraber ciceksepeti.com‘dan yukarıda görmüş olduğunuz sevimli kek buketini sipariş etmiştik. Yılbaşı yaklaşırken Çiçek Sepeti’nden sipariş edebileceğiniz bir dolu hediye seçeneği bulunduğu için bu alışverişimizi sizinle de paylaşmak istedim.

Siparişimiz tam istediğimiz tarihte elimizdeydi, bu konuda herhangi bir sorun yaşamadık. Bir de söylemeden geçemeyeceğim, kek buketi bize ulaştığında biraz şaşırdık. Çünkü beklediğimizden daha büyük bir buketti :) Sunum ve lezzet açısından tatmin edici olan bu buket o özel güne renk katmış oldu.

Çiçek Sepeti Alışverişim

“Çiçek Sepeti” olduğuna bakmayın, sadece çiçek değil ayrıca Gurme ve Meyve kategorisi altında birbirinden şık lezzetlere, Hediye ve Takı kategorileri altında sevdiklerinize alabileceğiniz güzel ve ilginç hediye seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Yılbaşı için de yeni bir kategori açmışlar, eğer yılbaşı alışverişinizi henüz yapmadıysanız mutlaka Yılbaşı kategorisine bir bakın derim. Yardımınıza yetişecek olan ürünler belki de oradadır :)

İyi alışverişler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here